Mälaren Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Taras przy restauracji na powietrzu. Czystość. ”

• Scandic Skogshöjd Ocena: 8,3

„Świetna lokalizacja Mnóstwo knajpek w pobliżu ”

• Sjöbygget Mariefred Ocena: 10,0

„Piękna okolica ,piękny domek”

• „Hotel z zewnątrz,to nic szczególnego a w środku super- wszystko,co być powinno.Śniadanie przepyszne,dużo miejsca w pokoju- nawet dla czteroosobowej rodziny.No i wymeldowanie do godz.12.00, to też duży plus. Nawet pobliskie lotnisko nie przeszkadza- przez okna nie dociera żaden hałas.”

• „Personel bardzo pomocny, można miło porozmawiać, służą pomocą. Zdecydowanie wygodne łóżka, śniadanie różnorodne i przepyszne, swieże soki, mielone kawy, ceny jak najbardziej na tak. Polecam!”

• Hotell Dialog Ocena: 9,2

„Świetna lokalizacja , czysto i kulturalnie .Polecam”

• First Hotel Vindeus Ocena: 10,0

„Hotel super, wszystko nowe, polecam”

• „Spokojne i dobre lokalizacji na centrum”

• Hotell Eskilstuna Ocena: 9,2

„Bardzo smaczne śniadanie. Wystrój hotelu typowo szwedzki (IKEA :-)). Pokój rodzinny bardzo przestronny, dla 2 dorosłych i 2 dzieci oraz z dodatkowym łóżeczkiem dla dziecka - czyli dla dużej rodziny. Bardzo miły personel. W mieści znajduje się muzeum Munkela - konstruktora silników m.in do Volvo - polecam szczególnie dla małych i dużych chłopców!”

• Hotell Arkad Ocena: 10,0

„Znakomite śniadanie, przytulna restauracja i ogródek. Bardzo wygodne łóżka, klimatyczny wystrój pokoju - jak w starym dworku :-). Hotel zlokalizowany w ścisłym centrum - można dojść spacerkiem do głównych atrakcji turystycznych i centrum handlowego. Bardzo miły personel.”

29 Najlepszych Hoteli w regionie Mälaren