2. Польща: відгуки про готелі
  3. Малопольща: відгуки про помешкання для відпустки
Малопольща Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Charming Studio with kitchen - Old Town, Main Station Оцінка за відгуками: 10

“Все супер, апартаменти чудові. Є все необхідне, чисто та комфортно. Поряд великий торговий центр. Якщо прям срочно щось треба і не хочеться блукати по ТЦ то прям в будинку є Жабка. Поряд вокзал, тож добирались до апартаментів пішки. Також поряд Старе місто - центр, де розташовані майже всі пам'ятки Кракова. Господар помешкання відповідає завжди оперативно, допомагає, якщо потрібно, дякую йому за це дуже“

• Urban Nest Apartments Bon 11 Оцінка за відгуками: 9

“Гарний інтер’єр, чисто“

• IRIS Aparthotel Оцінка за відгуками: 10

“Чудове розташування, чисто, комфортно, персонал надзвичайно уважний і ввічливий! У нас склались надзвичайні обставини, і нам дуже допомогли працівники з вирішенням проблеми. Дякуємо і рекомендуємо.!“

• Apartamenty Lenart Оцінка за відгуками: 10

“Нас зустріла дуже приємна пані. Номер комфортний, тихий. Дуже зручне розташування. Є все необхідне для приготування їжі. В номері гарний безкоштовний wi-fi, хоча в описі було сказано, що інтернет відсутній. Є чай, кава, цукор, сіль та перець, лід. У ванній кімнаті було рідке мило, гель для душу, чоловічий шампунь, туалетний папір.“

• Like Home Apartments Оцінка за відгуками: 10

“Чисті та охайні апартаменти. Все відповідає фото та опису. В наявності підземний паркинг. Затишний двір. Центр міста та Краківська галерея за 10 мінут пішки. Дуже дякуємо та рекомендуємо для відпочинку“

• Apartments Cracow Rakowicka by Renters Оцінка за відгуками: 10

“Було чисто,на кухні було все,що потрібно,близько до вокзалу.“

• Platinum Suites Оцінка за відгуками: 8

“Дуже гарне місце розташування будинку де знаходяться апартаменти. Поруч є магазини, кафе, до центра не далеко і до вокзала хвилин 5. В апартаментах є все необхідне, дуже просторо.“

• Pawia Apartments Studio Оцінка за відгуками: 10

“Дуже зручне розташування поблизу вокзалу“

• Aparthotel W Pałacu Оцінка за відгуками: 10

“Усе чудово!“