2. Ausztria hotelértékelések
  3. Ausztria hotelértékelések
Mayrhofen-Hippach Hiteles nyaralóértékelések valódi vendégektől

• Nieslerhof Értékelési pontszám: 10

„Minden rendben volt, a szállásadók, a környezet, a ház, mind kifogástalan volt.”

• Haus Mühlenheim Értékelési pontszám: 8

„Ez egy nagyon megfizethető árú apartman. Ne várjunk tőle olyat, amit más sokkal drágább helyek tudnak! Szerettük: - a kilátást a völgyre, és a szemközti hegyekre - a patakot, és a vízesést a ház közelében - a muskátlis teraszt - a jó parkolóhelyet a ház mellett - a rugalmas, kedves házigazdákat - az ágyak rendben voltak mindkét szobában. - a világítás is rendben volt, lehetett olvasni is”

• Apparthotel Thalerhof Értékelési pontszám: 9

„Elhelyezés, személyzet,”

• Landhaus Zillertal Értékelési pontszám: 9

„A szállás elhelyezkedése kiváló. Az apartman, minőségi, tágas és általában véve jól felszerelt. A környék nagy sícentrumai könnyen elérhetőek. Fantasztikus kilátás van a környező nagyobb hegycsúcsokra az apartmanból. Nyilván nem csak télen, de nyáron is kiváló bázis a környék felfedezésére és magashegyi túrázáshoz. Mivel a sífelszerelésünket én magam szoktam karbantartani, nekem fontos volt, hogy volt lehetőségem a léceket normális körülmények között a házigazda műhelyében élezni és waxolni.”

• Alpine cottage with exceptional view Értékelési pontszám: 10

„Pazar környezet, gyönyörű hegyek! Hosszabb időt kellene ott tölteni! Remélem, még visszatérünk.”

• Aparthotel Landhaus St. Joseph (Indoor Pool) Értékelési pontszám: 10

„Vendéglátónk profi, kedves, figyelmes volt. Tiszta, tágas, kényelmes apartmanunk volt. A wellnes részleg minden igényt kiszolgáló, csodás panorámával.”

• Haus Oblasser Értékelési pontszám: 10

„Szuper szállás egy csendes kis hegyi faluban, mindennel felszerelve, nagy parkoló a ház előtt, csodás kilátás, maximálisan kutyabarát. Imádtunk minden ott töltött percet, bármikor szívesen visszamennénk. 😊”

• Ferienwohnung Geisler Értékelési pontszám: 10

„Rendkívül jól felszerelt”

• Ferienwohnungen Rahm Értékelési pontszám: 10

„Nagyon kedves házigazdák, csodás kilátás a hegyekre. Ingyenes kerékpárkölcsönzés. Kicsit féltem lefoglalni, mert azt írták, hogy a melléképületben található a lakrész, de meggyőztek az értékelésekben írottak. Egyáltalán nem melléképület. Csodás helyen, csodás kilátással. Akár már holnap vissza mennék.”

• Gästehaus Emberger Értékelési pontszám: 10

„Kedvesen fogadott a házigazda”