2. Хорватія: відгуки про готелі
  3. Međimurje County: відгуки про помешкання для відпустки
Međimurje County Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Apartment Hiža 38 Оцінка за відгуками: 10

“Чисто, затишно, є все необхідне“

• Smx Apartement Оцінка за відгуками: 9

“Добрі та привітні господарі, зручна парковка.“

• Dobrodošli Оцінка за відгуками: 10

“Чудове місце. Дуже приємні господарі. Комфортно. Чудове домашнє вино! Мої найкращі рекомендації!“

• Apartman Mara Оцінка за відгуками: 10

“Помешкання клас. Безконтактний доступ. Власне подвір'я і парковка. В квартирі є все необхідне, багато дитячих іграшок, кондиціонер, тераса, на кухні необхідні продукти для сніданку. Все чудово, тільки ми були одну ніч. Дякуємо власникам.“

• UrbanApartment5 Оцінка за відгуками: 10

“В апартаментах сподобалось усе. Апартаменти просторі, світлі, чисті та затишні, є вся побутова техніка, посуд, усі засоби гігієни. Зручне розташування, тихе місце, 20-25 хв пішки до центру міста, поряд великий супермаркет. На подвір'ї є можливість поставити авто. Теа дуже привітна господиня, завжди готова допомогти. Наші рекомендації на всі 100%“

• Maximus Оцінка за відгуками: 10

“Аппартаменти були дуже чисті. В апартаментах було все необхідне. Дуже добра та чемна господарка, гарне розташування поряд з історичним центром міста! Залюбки приїхали б ще!“

• Mini Studio Оцінка за відгуками: 10

“Власник ввічливий, оперативний, комунікабельний. Маленька, але дуже зручна студія. У наявності є все, що потрібно мандрівникам. Ми дуже задоволені.“

• apartman Azul Оцінка за відгуками: 10

“апартаменти виглядають точно так як на фото. Таке враження, що вони абсолютно нові. Ніби ніхто до нас тут і не жив (хоча це скоріш за все не так). Все ідеально чисте, посуд та каструлі виблискують. Тераса прекрасна з чудовим видом на парк. Дуже привітна господарка помешкання.“

• Dobrodošli Оцінка за відгуками: 10

“Все було супер. Розташування зручне“

• Apartman Kuća 150 Оцінка за відгуками: 10

“Будинок з чудовою атмосферою, добре обладнаний, чистий. Привітні господарі зустріли нас пізно ввечері , на кухні нас чекав комплімент від господарів як дорослих, так для дітей. Рекомендую!!!“