2. Австрія: відгуки про готелі
  3. Австрія: відгуки про готелі
Mostviertel Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Ferienwohnung Stiegengraben Оцінка за відгуками: 10

“Чудове розташування! Дуже приємні та привітні господарі. Чудові апартаменти! Чисто, охайно! Нам дуже сподобалось абсолютно все!“

• Apartment, 3375 Krummnußbaum an der Donau Оцінка за відгуками: 7

“Невисока ціна, але варто на сайті бронювання вказати, що ще додатково треба платити 2,5 євро з людини. Вперше таке зустрічаю і це неприємно. Але для зупинки на одну ніч цілком можливо.“

• Livero Apartments Оцінка за відгуками: 10

“Справді чудові апартаменти обладнанні усім потрібним. Дуже зручне заселення, адміністрація швидко відповідала на всі наші питання. Поміркований та стильний ремонт. В приміщенні було чисто, нам сподобалось перебування в ціх апартаментах і ми рекомендуємо їх іншим.“

• Apartment, 3375 Krummnußbaum an der Donau Оцінка за відгуками: 8

“Не далеко від автобана. Легко поселились, досить простора квартира на першому поверсі. Якісна постільна білизна.“

• Altstadt Apartments Melk mit Sauna Оцінка за відгуками: 10

“Від щирого серця рекомендую апартаменти,легко знайти,все дуже зручно,чисто,комфортно;приємний бонус-це сауна,сад,де можна гарно провести час,є мангал і чудова природа. Надзвичайно приємна жінка,яка обслуговувала наші апартаменти. Ми обов’язково повернемося ще❤️“

• Apartment, 3375 Krummnußbaum an der Donau Оцінка за відгуками: 10

“Є все необхідне як вдома, навіть більше. Все є для дітей і площадка і дитячий стільчик. Тепло та чисто. Доброзичливий персонал. Все зробили щоб комфортно проживати. Дякуємо.“

• Urlaub in Schlossnähe Оцінка за відгуками: 10

“Дуже зручне ліжко, на кухні є все необхідне для приготування їжі, в апартаментах було чисто, без проблем припаркувалися в внутрішньому дворику. При відʼїзді забув зарядний пристрій для годинника, але власник його знайшов та відправив мені поштою. Дуже дякую за чесність!“

• Ferienwohnung Heimberger - Appartement 2 Оцінка за відгуками: 10

“Дуже привітні власники“

• Biobauernhof Lacken Оцінка за відгуками: 10

“Дуже хороші та привітливі хозяіва,смачний сніданок та вечеря,чистий та гарний номер,15 мін машиною до горнолижного курорту гокхар.“

30 найкращих помешкань для відпустки у регіоні Mostviertel

на основі 12 845 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com