Mount Fuji Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „To był najlepszy pobyt kiedykolwiek. Widok na Fuji wart każdej ceny.”

• „Skromny wystrój ale w „klimacie”. Najmocniejsza stroną hotelu jest sympatyczny, uczynny właściciel. Po powrocie z Fuji mimo zakończenia doby hotelowej pozwolił nam się wykąpać i odpocząć a później zawiózł nas z bagażami na dworzec. W pobliżu hotelu jest restauracja czynna do 2 w nocy i duży sklep. Gorąco polecam 👍”

• Fuji Lake Hotel Ocena: 7,1

„Położenie nad samym jeziorem. Piękny onsen. .”

• „Bardzo wygodne podwójne łóżko w pokoju wieloosobowym, fajny wspólny pokoj z widokiem na Górę Fuji, darmowa kawa i herbata, wyposażona kuchnia, blisko sklepy”

• Capsule Inn Fujisan Ocena: 9,2

„Bardzo pomocna i uprzejma obsługa. Świetna lokalizacja. Tuż przy jeziorze.”

• Fujinoya Ryokan Ocena: 7,9

„Bezpłatne powiększenie pokoju ;)”

• „Bardzo duże apartamenty, dobrze wyposażone.”

• „Doskonały hotel położony tuż obok dworca autobusowego i kolejowego w Fujinomiyi. Bardzo czysto i przyjemnie. Choć (bardzo obfite) śniadanie podawano od 6.30 udało nam się ustalić z obsługą, że przyjdziemy wcześniej i zjemy jeszcze przed otwarciem, tak by zdążyć na pierwszy autobus jadący w stronę piątej stacji. Polecamy!”

• E-Joy Ocena: 10,0

„Śniadania bardzo smaczne, personel (właściciel) niesamowicie przyjazny i pomocny- gdy zostaliśmy źle poinformowani co do godzin odjazdu autobusów przez Informację Turystyczną, zawiózł nas do Centrum i prosił żeby do niego dzwonić w razie problemów. Pokoje były skromne i czyste- zdjęcia zamieszczona w Booking.com tego nie oddają. Okolica cicha i spokojna, w lesie.”

• „Po obiekcie tego typu nie mieliśmy zbyt dużych oczekiwań- byle było łóżko i coś ciepłego do zjedzenia. Łóżko w miarę komfortowe, jedzenie: ryż i curry z niewielką ilością mięsa. Piękne widoki z Fuji”

29 Najlepszych Hoteli w regionie Mount Fuji