2. USA – opinie o hotelach
  3. Stan Nowy Jork – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Stan Nowy Jork Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Wygodne łóżka, kosmetyki w łazience, żelazko do prasowania. Na dole hotelu restauracja z dobrym jedzeniem.”

• AKA Central Park Ocena: 10

„Gym”

• „Lokalizacja świetna. Blisko metro. Kontakt z personelem bez zarzutu. Bardzo responsywni.”

• „Świetna lokalizacja bardzo blisko Empire State Building czy Times Square”

• „Lokalizacja!!!!”

• „Bardzo czyste zadbane mieszkanie, maleńkie ale wyposażone we wszystko co potrzebujesz. Była nawet pasta do zębów 😄 W kuchni wszystko czego potrzebujesz do gotowania. Wygodne łóżko. Deska do prasowania. Mieszkaliśmy tam przez tydzień i niczego nam nie brakowało. Do metra kilka minut na nogach. Wygodne wejście do budynku i pokoju na kod - mogliśmy się bardzo późno zameldować bez problemu.”

• „Super lokalizacja dojazd zielona i czerwona linia metra praktycznie pod sam budynek, dobrze wyposażona kuchnia :) duże wygodne łóżko i łatwy w obsłudze tv który łączy się z YouTube. Super taras na górze budynku dostępny dla gości :)”

• „Lokalizacja super w w samym centrum Manhattanu, wszędzie blisko na Times Square, do linii metra, wygodne łóżka. Stały kontakt z obsługą cały czas. Bardzo miło, ze przychodzi wiadomość o tym, ze należy się wymeldować dzień wcześniej. udogodnieniem jest winda, blisko sklepy restauracje centra handlowe.”

• „Bardzo dobra lokalizacja. Blisko market, stacja metra. Dobra komunikacja z gospodarzem. Dobrze wyposażona kuchnia, ciche, spokojne mieszkanie. Szybkie wi-fi. Dobry stosunek cena/ jakość.”

• „Czystość”