Mine peamise sisu juurde
  1. Hotelliarvustuste koduleht
  2. USA – hotelliarvustused
  3. USA – hotelliarvustused
New York Metropolitan area Kontrollitud hotelliarvustused ehtsate külastajate poolt

Hiljutised arvustused

• „Hea asukoht Times Square l”

• „Tuba oli kena, värske. Voodi oli pehme, kuid väga mugav. Värske vesi oli saadaval, nii et iga päev sai oma pudeli ära täita. Kohvrite paigutamise alus oli piisavalt suur, nii et meie kaks kohvrit (suur ja väike) mahtusid enam-vähem ära. Riidekappi ei olnud, kuid riidepuid oli stange peal piisavalt. Samuti olid toas nagid. Toas oli ka masin tee ja kohvi valmistamiseks. Metroopeatus oli ca 100 m kaugusel, samuti bussipeatused. Personal oli sõbralik ja abivalmis. Ümbruskond oli rahvarohke, kuid täiesti turvaline. Tänavamüra eriti ei häirinud, samuti ei kostnud midagi naabertubadest.”

• Hotel 309 Keskmine hinne: 9

„Kass oli kohapeal, väga nunnu!! Asukoht oli minu jaoks suurepärane ja kohaga seoses oli hind hea. Kui vihm probleemiks, siis sai vihmavarju laenata (24h tasuta). Lisaks töötajad aitasid kui vaja. Kõige parem asi muidugi oli, et subway on täpselt majutuse kõrval!”

• „Asukoht. Meeldiv ja abivalmis personal.”

• Carlton Arms Hotel Keskmine hinne: 7

„Hea asukoht, kõik vajalik jalutuskäigu kaugusel. Üle tee väga soodne hommikusöögi koht. Ülisõbralik personal, piltidele vastav maja ning toa sisekujundus, hea hinna ja kvaliteedisuhe.”

• Tuscany by LuxUrban Keskmine hinne: 8

„Tuba oli meil ilma hommikusöögita. Hotellil oli väga hea asukoht, igale poole kesklinnas oli võimalik minna jalgsi. Armas hotell. Personal oli lahke ja abivalmis.”

• Casa Azul Hotel Blu-UBS Arena Keskmine hinne: 1

„Kaugus JFK lennujaamast oli normaalne.”

• The Frederick Hotel Tribeca Keskmine hinne: 9

„hommikusöök väga hea, asukoht super”

• The Belvedere Hotel Keskmine hinne: 5

„Ma ei söönud kordagi hotellis.”

• „Hotelli asukoht on suurepärane, Broadway nurgal, lähedal vaatamisväärsused, poed, söögikohad. Metroopeatus asub hotelli juures. Hommikusöögivalik on suurepärane. Toad on suured ja puhtad, voodid mugavad.”