2. Португалія: відгуки про готелі
  3. Norte Region: відгуки про готелі
Norte Region Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Porto Republica Hostel & Suites Оцінка за відгуками: 8

“Красивий будинок, лаунж зона, тераса, душові - все стильно,харизматично і затишно. У нас був номер на двох, балончик і стіл зі стільцями з чудовим видом на Порту. Сніданок був приємною несподіванкою.“

• Porto Hostel Cúpula Оцінка за відгуками: 8

“Чисто і затишно“

• HI Vila do Conde - Pousada de Juventude Оцінка за відгуками: 10

“Привітний персонал, близькість до моря і місцевих ресторанів. Ціна відповідає якості. Сучасний дизайн і зручні великі ліжка.“

• Caruma Surf Hostel Оцінка за відгуками: 8

“Привітність власників помешкання. Близькість до пляжу і супермаркету. Зручні ліжка.“

• Hotel Aeroporto Оцінка за відгуками: 9

“Близько до аеропорту, затишний номер“

• Home of pilgrims d`Apúlia Оцінка за відгуками: 10

“Дуже привітна власниця помешкання пані Літа, вона піклувалася про зручність перебування кожного гостя. У мене був окремий номер з власною ванною кімнатою. У будинку є можливість випрати речі у машині, сушилка, є гриль, мийка для взуття у саду, місце для куріння. Гарна зручна кухня, є пиво і кава за невелику плату. У 10 хвилинах від дому є невеликий місцевий базар з овочами і морськими делікатесами. Дуже раджу відвідати ринок. Ціни на продукти скромні. Ідеально підходить для тих, хто бажає сьорфіти, йде шляхом Святого Якова або просто бажає відпочити кілька днів біля океану. Власники чотирьохлапих також вітаються“

• Best Guest Porto Hostel Оцінка за відгуками: 8

“Чисто і центральне розташування. Близько до безлічі культурних об’єктів, поряд є багатий вибір барів, ресторанів і кафе. Багато місцевих магазинів.“

• micampus Porto Tower Оцінка за відгуками: 10

“Сподобався гарний краєвид з номеру, комфорт, зона відпочинку в будинку, поруч магазини“

• Axis Vermar Conference & Beach Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Це неймовірно чудове помешкання з ідеальною чістотою , .індівідуальним інтер'єром і атмосферою. Зручні матраци,, подушки, все просто супер. Анніта, дуже уважна , гостинна господарка і неймовірно смачно готує домашню їжу . Сібас з овочами на вечерею , найсмачніший сніданк зранку . Це найкраще пошкання за нашу подорож. З задоволенням повернемося.“

• BLUE ANCORA HOTEL Оцінка за відгуками: 10

“Дуже приємний та привітний консьєрж. Ідеальна чистота в номері, дуже зручне розташування: поруч пральня, супермаркет, безліч кафе та ресторанів Поруч набережна“