2. Wlk. Brytania – opinie o hotelach
  3. Wlk. Brytania – opinie o hotelach
Irlandia Północna Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Czysto, ładnie, blisko do sklepu i na tyle blisko do centrum żeby się tam przespacerować”

• „W pełni wyposażona kuchnia, idealna lokalizacja, okolica spokojna. Wielki plus to parking zaraz obok oraz "ogródek". Bezproblemowy kontakt z właścicielem i pomoc w każdej sytuacji. Idealny informator opisujący najmniejsze szczegóły użytkowania mieszkania uczyniło pobyt łatwym i przyjemnym bez konieczności dopytywania. Polecam!”

• Broadway Belfast Ocena: 10

„Mieszkanie przytulne, czyste, zadbane. Wszystko na swoim miejscu!”

• „Super lokalizacja, czysto, świetna komunikacja z właścicielem”

• „Dobra lokalizacja i miejsce na auto”

• „Dużo miejsca”

• „Polecam piekne mieszkanko.... ma wszystko co potrzeba”

• „Cisza i spokój, a jednocześnie bardzo blisko do najpiękniejszych punktów Irlandii Północnej. W środku było przestronnie, pokój słoneczny był przyjemnym miejscem do czytania książki i relaksu, a na tym nam zależało. W kuchni były wszystkie potrzebne sprzęty.”

• „Swietne wyposażenie, czysto, bardzo ciepło co po mokrym i zimnym dniu było doskonale . Bardzo miły i przytulny dom . Wspaniała pościel”

• Mulberry House Ocena: 10

„Bardzo miła gospodyni, czysto w całym domu, dobrze wyposażona kuchnia, działający kominek, blisko do sklepu, pubu. Dużo miejsca parkingowego.”