2. Wlk. Brytania – opinie o hotelach
  3. Northumberland – opinie o obiektach B&B i zajazdach
Northumberland Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Swan Studios Ocena: 9

„Doskonała lokalizacja, przestronne, czyste i zadbane wnętrze, aneks kuchenny zdecydowanie na plus, dobry kontakt z właścicielem.”

• The Apple Inn Ocena: 10

„Czysty, duży pokój z wygodnymi łóżkami. Wspaniała lokalizacja, spokojna okolica. Niedaleko do Bamburgh i Seahouses. Smaczne i świeże śniadanie - bardzo duże porcje.”

• EveAnna Ocena: 9

„Świetna lokalizacja, pokoik mały ale bardzo przytulny, jest wszystko co potrzeba nawet darmowa woda w lodówce i batoniki ,kawa I herbata Bardzo wygodne łóżko, dobre kołdry i poduszki Łazienka malutka ale prysznic stosunkowo duży i wygodny nawet dla dużego faceta Śniadanie bardzo dobre ,bardzo sympatyczna Pani przygotowująca posiłki Jeśli będziemy w tej okolicy to na pewno zatrzymamy się tam znowu”

• Stone Cottage Ocena: 9

„Pensjonat zlokalizowany w pobliżu lotniska NCL. Piechotą około 8 minut. idealne miejsce na nocleg po albo przed lotem. Pokoje małe, ale wystarczające. ciepła woda, wi-fi bez zarzutu. Obsługa wcześniej wyjaśniła jak odebrać klucze przy zameldowaniu po 22.”

• Wyndgrove House Ocena: 10

„Dobra lokalizacja, blisko do zamku Bamburg.. Przyjazna obsluga. Super sniadanie do wyboru z listy. W okolicy duzy wybor restauracji. Miejsce godne polecenia.”

• „Ładna lokalizacja, czysto! Uśmiechnięta i kompetentna obsługa. Miło spędzony czas barze i restauracji. Troszkę słabe śniadanko jak dla mnie. Ale pełny pozytyw i Polecam!”

• „Śniadanie pyszne ciepłe pomimo dużej ilości osób szypko podane personel uśmiechnięty miły miejsce w którym jedliśmy bardzo klimatyczne pięknie przygotowane stoły można się było poczuć jak w małym zamku”