2. Австрія: відгуки про готелі
  3. Верхня Австрія: відгуки про готелі типу "ліжко і сніданок" та міні-готелі
Верхня Австрія Дійсні відгуки про готелі типу ''ліжко та сніданок" та міні-готелі від справжніх гостей

• Bräugasthof Hallstatt Оцінка за відгуками: 8

“Розташування готелю в самому центрі)“

• Gasthof Roitner Оцінка за відгуками: 10

“Привітний та ввічливий персонал, чистота та комфорт в кімнаті. Дуже смачна кухня. Плряд з готелем мальовничі альпійські краєвиди і озеро. Рекомендую!!!“

• Toskana Zimmer Оцінка за відгуками: 10

“Дуже класний відпочінок.Просто супер)))“

• Pension Waldesruh Оцінка за відгуками: 10

“асортимент продуктів на сніданок не дуже широкий, проте голодними ми не залишились. в готелі наявне місце для приготування чаю. поряд гарне місце для прогулянки у гори. в номері було добре прибрано, чиста постіль.“

• Pension Hirlatz Оцінка за відгуками: 10

“Дякую, все було чудово! Дуже затишно в номері, відмінне розташування - далеко від туристичної суєти. Дівчата на ресепшні дуже милі.“

• Gasthof Simony Hallstatt B&B Оцінка за відгуками: 10

“Гарний автентичний готель в центрі міста. Чисто, зручно та затишно. Смачний сніданок та неймовірно гарна локація саду з видом на гори.“

• Hideaway Obertraun Оцінка за відгуками: 7

“Гарне розташування, є все необхідне для проживання. Спільна кухня із всім, що може бути потрібно, є кава, чай. З балкону відкривається чудовий краєвид. Доволі чисто.“

• Luise Wehrenfennig & Haus EvA Оцінка за відгуками: 10

“Гостинний та доброзичливий персонал. Дуже смачні сніданки“

• Metzgerwirt Vieh Heli Оцінка за відгуками: 10

“Готель з історією! Інтер'єр мисливського будиночку дуже колоритний. Справжній музей! Велика вдячність пані Вікторії за гостинність, увагу і комфортний наш відпочинок! Поряд ж.д вокзал, що є великим + щоб дістатися до мальовничого Гальштату. Сніданок смачний!“

• Haus Edelweiss Оцінка за відгуками: 10

“Все сподобалось дуже добре місце. Новий ремонт чисто, охайно. Ніна дуже добра людина))))“