Kraj ołomuniecki Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Palác Ocena: 7,9

„Świetlna lokalizacja kilka kroków od samego serca Olomunca. Miła do spania pościel. Bardzo przestrzenny i wygodny apartament. ”

• Hotel Centrum Ocena: 9,2

„MEGA pomocna obsługa, bardzo dobra kuchnia, żadnego problemu w komunikacji po angielsku. Łatwy dojazd, duży parking, szybki internet. Tuż obok rynku, na wieczorny wypad- jak znalazł. ”

• „Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony. Miła obsługa, czysto, bez kiczu. Uroczy mały rynek. Nie spodziewałem się takiej wysokiej jakości w tym miasteczku!”

• Hotelový Dům Ocena: 7,9

„- skromne pod względem jakościowym, ale przyzwoite śniadanie, - dość duży pokój z lodówką, stolikiem, mini sofą, - miła obsługa, - duża, nowoczesna i przestronna winda, - ogólnie rzecz biorąc: bardzo skromnie pod względem jakości, ale czysto,”

• Hotel Jana Ocena: 10,0

„Bardzo dobre piwko w barze pod recepcją”

• Hotel Senimo Ocena: 7,9

„Bardzo miłe i pomocne panie w recepcji. Zostawiliśmy zabawkę w pokoju, niby drobiazg, ale dla dziecka ważna rzecz. Odesłano nam ją bez żadnych kosztów. Naprawdę miło i ze zrozumieniem sprawy. Bardzo dużo życzliwości.”

• Hotel Romantik Ocena: 7,5

„Wygodne łóżko, duży pokój, miły personel”

• Hanacky Dvur Ocena: 7,5

„Atmosfera sielska, z rana słychać było pianie koguta.”

• BEST Hotel Garni Ocena: 9,6

„stosunek jakości do ceny 10/10. Dobry wybór dla noclegu tranzytowego bądź jedno-, dwudniowego zwiedzania Ołomuńca.”

• Hotel Elegance Ocena: 7,1

„śniadanie było smaczne”