2. Japonia – opinie o hotelach
  3. Osaka Prefecture – opinie o obiektach B&B i zajazdach
Osaka Prefecture Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• MIROKU Share House Ocena: 10

„Malutki hostel z tylko 3 pokojami. Cisza i spokój. Bardzo komfortowo. Przemiły i pomocny host. :)”

• „Czysto i przyjemnie. Lokalizacja 10-15 minut spacerem od głównej stacji w Osace. Do tego przystanek autobusowy 100 metrów od hotelu.”

• „Lokalizacja, wielkość apartamentu, czystość, szybki kontakt w razie problemów”

• „Kameralne miejsce, bardzo fajne rozwiązanie z zajmowaniem łóżek. Każde łóżko miało swoją przestrzeń na bagaż, ubrania itp. co było bardzo na plus. Pokoje zamykane od zewnątrz na klucz, co również było na plus. Świetna lokalizacja jeśli jedzie się do Universal Studios”

• „Nie za wiele zmieniliśmy obiekt na inny”

• „Bardzo miły gospodarz, który dokładnie wytłumaczy Wam wszytko i co poprosicie. Metro kilka metrów of obiektu. Obiekt posiada miejscowy styl i spało się tam naprawdę znakomicie. Polecam”

• „Apartament w pełni wyposażony i w świetnej lokalizacji - kilka metrów od wejścia do stacji metra. Warto także dodać, że 200 metrów od apartamentu znajduje się także punkt obsługi klienta Yamato Transport, więc nie było też żadnych problemów z wysyłką dużych bagaży do kolejnego hotelu gdzie planowaliśmy nocować w kolejnych dniach.”

• Hotel Wako Ocena: 5

„Miła obsługa”

• „Wlasciciel pomocny, miejsce bardzo czyste, schludne. Obok galeria i osen, do stacji jakies 7 minut”

30 Najlepszych Obiektów B&B i Zajazdów w regionie Osaka Prefecture

na podstawie 16 819 Opinii o Obiektach B&B i Zajazdach na Booking.com