Ostallgaeu Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Alpenstuben Ocena: 5,4

„Obiekt w pięknym miejscu, czysto i wygodne łóżko ”

• „Wygodny, czysty apartament w cichej, wiejskiej okolicy, przepyszne i obfite śniadanie. Polecam na jedną noc w podróży jak i dłuższy pobyt.”

• Luitpoldpark-Hotel Ocena: 10,0

„Sniadanie bylo niezwykle pyszne lozka byly niezwykle wygodne a wnetrze pokoj byl przepiekny. Duza przestrzen w pokoju mily personel”

• Hotel Sonne Ocena: 10,0

„Śniadanie pyszne, duży wybór jedzenia, było wszystko i bardzo smaczne. Hotel bardzo ładny, super urządzony, przytulny.”

• Hotel Müller Ocena: 7,9

„Najlepszy tatar jaki w życiu jadłem. Polecam serdecznie kuchnie hotelową.”

• Landgasthof Löwen Ocena: 7,5

„Hotel na styl " bawarskiej chałupy" . Na dole restauracja serwująca dobre dania , choć mało regionalnych potraw. W obiekcie spory jak na taki hotel basen . Obok basenu - sauna , ale trzeba było wcześniej zgłosić jej rezerwację .Pokoje duże , czyste . W łazience ręczniki oraz przybory toaletowe . Śniadania smaczne, dość obfite , choć kawa serwowana do stołu w dzbanku dla czterech osób nie wystarczała nawet dla trzech .O dolanie trzeba było dodatkowo poprosić . Właścicielka przemiła , ale personel w restauracji już nie zawsze. Przed hotelem bardzo fajny plac zabaw dla dzieci oraz boisko do piłki nożnej . W zagrodzie - kilka zwierząt gospodarczych - dość specyficzny zapach , ale dzieci zachwycone bo mogły pogłaskać kozę :)”

• „tak”

• „Po zmianie pokoju było ok zgodnie z oczekiwaniami.”

• Hotel Sonnenbichl Ocena: 9,2

„Przytulny pokój, czysty z bardzo wygodnym łóżkiem.”

• „super jedzenie, mila obsluga ,”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Ostallgaeu