Region Pafos Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Axiothea Hotel Ocena: 9,6

„Bardzo miły personel, pokoje czyste, podczas śniadania piękne widoki na morze i miasto. ”

• „Obiekt posiada basen,małą silownię ,jacuzzi,pokój przestronny , mini kuchnia wyposażona w naczynia,klima- okay. 2 razy skorzystaliśmy z kolacji była smaczna.”

• Paphos Inn Ocena: 8,8

„swietna lokalizacja, czysto, komfortowe lozka, przestronny balkon dla palaczy”

• West End Hotel Ocena: 8,8

„Wspaniały basen w bezpośrednim sąsiedztwie pokoju, spokojna okolica, 400m od plaży, śniadania smaczne, ale podstawowe: pomidor, ogórek, ser, szynka, dżem, mleko, kawa rozpuszczalna i tost.”

• „Widok z balkonu bez konkurencyjny przepiękny skaly morze i palmy hotel nie robi wrażenia jeśli chodzi o pokoje ale położenie obiektu przepiękne polecam”

• Trianon Ocena: 7,5

„Pani kierowniczka była bardzo miła i wyjaśniała wszystkie problemy. Hinduski personel bardzo pomógł w zlokalizowaniu różnych obiektów w mieście”

• Queens Bay Hotel Ocena: 9,2

„Bardzo miły personel, piaszczyste dno morza w przyhotelowej zatoce. Piękne widoki. Spokojne wieczory bez głośnych imprez.”

• Roman Boutique Hotel Ocena: 10,0

„Koko i Kiki najlepsze ;)”

• „Polecam pokoj 337 - apartament z widokiem na morze :) własne jazcuzzi i inne”

• „Panujący zewsząd spokój. Dużo przestrzeni raz przemiła obsługa.Pyszne i urozmaicone śniadania.”

29 Najlepszych Hoteli w regionie Region Pafos