Peloponez Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Natasha jest wspaniała! Wszystko dokładnie nam tłumaczyła. Apartament czysty, codziennie sprzątany. Przestrzeń wokół basenu zadbana. Śniadania codziennie te same, ale wybór był duży, więc właściwie codziennie jedliśmy coś innego.”

• Imathoessa Ocena: 10,0

„Bardzo miły personel. Obiekt bardzo czysty. Basen i barek fantastyczne. Prywatny parking. Śniadania smaczne. Piękna plaża po drugiej stronie ulicy. We wrześniu byliśmy na niej niemal sami. Do urokliwego centrum miasteczka jakieś 200 metrów, gdzie można bardzo miło i smacznie spędzić wieczór. Bardzo bardzo fajne miejsce na wypoczynek. ”

• „Wszystko bardzo fajne, uprzejma obsługa, genialna lokalizacja, leżaki i parasole plażowe w cenie, śniadania smaczne, acz mogłyby być bardziej urozmaicone. Okolica bardzo spokojna. Polecam”

• „Bardzo uprzejma obsługa, dobry basen, dobra lokalizacja w stosunku do plaży. Przestronny parking i dobre wyposażanie pokoju. ”

• Strofilia Ocena: 8,8

„W restauracji jedliśmy najlepsze dania podczas naszego tygodniowego pobytu w Grecji Bardzo przyjazna rodzinna atmosfera. Gospodarz przyjazny, ale w dyskretny sposób. Był nawet darmowy poczęstunnek winem”

• Hotel Hercules Ocena: 9,2

„Bardzo miły i pomocny gospodarz. Pyszne śniadanie, wygodne łóżko, duży balkon. Hotel w samym centrum miasta, kilka kroków od restauracji i głównej ulicy. Bezpłatny parking i bardzo dobra cena.”

• Marzi Boutiqoue Hotel Ocena: 10,0

„Piękny hotel położony praktycznie przy samej plaży , Nowoczesny , urządzony ze smakiem , z wizją . Na miejscu duża restauracja gdzie po przybyciu można zaspokoić głód i pragnienie a także obejrzeć mecze . Można z Panią Marzeną szefową hotelu rozmawiać po polsku . Bardzo miła i pomocna osoba .”

• La Petite Planete Ocena: 10,0

„Świetnie położony obiekt w dogodnej lokalizacji do zwiedzania Myken (ok.1km) oraz okolic (Nauplion, Nemea). Po zwiedzaniu można wykąpać się w basenie i odpocząć na leżaku oraz pobawić z towarzyskimi psami właścicieli. Hotel kameralny z profesjonalną obsługą.”

• Logga Beach Ocena: 8,8

„Miła obsługa hotelu, wyjście na plaże bezpośrednio z hotelu .Cicha ,spokojna okolica.Dobre śniadania .”

• Acropolis Hotel Ocena: 6,7

„Sympatyczna i pomocna obsługa”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Peloponez