2. Magyarország hotelértékelések
  3. Pest megye nyaralóértékelések
Pest megye Hiteles nyaralóértékelések valódi vendégektől

• Fehér galamb apartman Értékelési pontszám: 9

„Jól felszerelt, tiszta apartman. Gyors, rugalmas kommunikáció”

• Mannana házikó Értékelési pontszám: 10

„Nem tudok olyat mondani, amivel ne lettünk volna maximálisan megelégedve! Az egész ház kívül belül tükrözi a tulajdonos odafigyelését és gondosságát. Minden apró részletre odafigyelve teremtette meg a tipikus vidéki erdei faház érzést! Nem szenvedtünk hiányt semmiben. A törülközők és ágyneműk illata valami fantasztikus volt, a tisztaságról nem is beszélve. A terasszal és a kerttel pedig nem tudtunk betelni. Tuti visszajövünk még, és biztosan több napra mert az indulás reggelén egyikünk sem szeretett volna hazamenni! Köszönjük!”

• Vogel Ági Vendégháza Értékelési pontszám: 9

„A szállásadó rendkívül kedves, közvetlen és segítőkész, ahogy ezt többen is írták előttem, és én is csak megerősíteni tudom. Az apartman rendezett volt, tágas, és mindenféle kényelmi funkcióval felszerelt. Kellemes hűvös volt benn, a meleg ellenére is. Külön pozitívum, hogy kispárna is az ágynemű garnitúra része. Ár-érték arányban szerintem remek választás, minden megtalálható, amire csak egy utazónak szüksége lehet.”

• Olive Tree Forest Cabin Original Értékelési pontszám: 10

„Nagyon jó időt töltöttünk a szálláson. A nagy nyári melegben kivételesen jó döntés. A szállás és a szállásadónk is kifogástalan volt. Tervezünk meg menni. Ajánlom mindenkinek.”

• Chill apartman Értékelési pontszám: 10

„Igényes apartman, nagyon szép környezetben.”

• LupaGlamping Értékelési pontszám: 10

„A tulaj hozzá állása és segítőkészsége. A kis ház felszereltsége. Egyszerűen minden tökéletes volt. Még a békák szimfóniája is. 11/10”

• NOER apartman Értékelési pontszám: 10

„Tiszta, korrekt, ráadásul visszanyertem az árát az esti Portugál-Cseh meccsen. Szóvl minden szép és jó.”

• „Kikapcsolódni mentünk, pihenni, és erre tökéletes volt.”

• Jucus Vendégház Értékelési pontszám: 10

„Rendkívül kényelmes és otthonos szállás, nagyon jól felszerelt. Jucusék a legvendégszeretőbbek, akikkel valaha találkoztunk. Mindenképp ajánljuk!😊”

• Villa Csilla elegant house Értékelési pontszám: 10

„Nagyon szép rendezett udvar Nagyon kényelmes ágy És a Csilla segítőkész mindenben”