Petra Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Elgee Hotel Ocena: 5,4

„Wifi dzialalo bezproblemowo, latwosc zaparkowania, niezle sniadanie”

• Petra Sella Hotel Ocena: 9,6

„Bardzo miła obsługa. Wysoki standard hotelu. Czystość ”

• Rocky Mountain Hotel Ocena: 10,0

„Dobry hotel położony na wzgórzu z pięknym widokiem na okolice. Pokoje w stylu beduinskim. Duża jadalnia w stylu beduinskim, dobre śniadanie. Przesympatyczna Pan właściciel. ”

• My Home Petra Ocena: 7,9

„Osoby pracujące w hotelu po prostu cudowne! Ciepłe i życzliwe oraz bardzo troskliwe. Czułam się zaopiekowana i bezpieczna. Świetna lokalizacja blisko barów sklepów i tylko kawałek spacerkiem od Petry. ”

• Peace Way Hotel Ocena: 9,6

„Lokalizacja, standard , śniadanie ”

• Candles Hotel Ocena: 10,0

„Fantastyczna lokalizacja w centrum Petry. Pokój z widokiem na kamienne miasto. Życzliwy personel. Na powitanie zimny napój i ciasteczka. Pyszne i obfite śniadania.”

• „W trakcie kilkudniowego pobytu w Jordanii - na początku września 2018 r. - spędziłem dwie noce w tym hotelu, który był miłym zaskoczeniem i mogę go śmiało polecać każdemu, kto chce wypocząć i nabrać sił zarówno przed wyprawą do części historycznej Petry, jak i po samej wyprawie. Obsługa była pomocna, urozmajcone śniadania i smaczne. Pokoje w bardzo dobrym standardzie.”

• Al Nawatef Camp Ocena: 8,8

„Przyjazny personel, pyszne jedzenie.”

• Mussa Spring Hotel Ocena: 6,7

„Dobre śniadanie”

• Anbat Midtown Hotel Ocena: 8,8

„Pyszne i urozmaicone śniadania, serwowane na najwyższym przeszklonym piętrze z pięknym widokiem na miasto. Personel bardzo życzliwy i pomocny, dojazd rano do Petry bezpłatny. Pokój deluxe mógłby być nieco większy, ale było czysto, z pełnym zestawem kosmetyków, internet działał bez zarzutów. Dość tani hotel.”

19 Najlepszych Hoteli w regionie Petra