Wyspy Phi Phi Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Widok świetny, wynagradza ciężkie podejście. Czajnik, woda, kawa, herbata. Minibarek płatny, ale dostępny. Sejf. Pomoc w transporcie bagażu. Przytulne, czyste pokoje”

• Bay View Resort Ocena: 7,5

„Widok z pokoju, cisza i spokój.”

• Tapear Resort Ocena: 9,2

„Małpy biegają rano po balkonie, raczej nie są zbyt groźne jeśli w pobliżu nie ma jedzenia, nie wiem czy to plus czy minus ale warto być przygotowanym ;)”

• „Widok z tarasu Niesamowity klimat domku Prysznic pod niebem Sniqdanie z takim widokiem jest bezcenne”

• „Wszystko inne ”

• „Basen jest czysty i ładnie położony ;)”

• „Lokalizacja była ok. Niedaleko od portu. Od razu przy hotelu plaża, choć z drugiej strony wyspy plaża też blisko.Blisko do "centrum" z restauracjami i sklepikami i całej reszty atrakcji. Mimo wcześniejszych opini co do personelu, dla nas był miły. Śniadanie też dobre.”

• Tohko Beach Resort Ocena: 10,0

„Najcudowniejsze miejsce w jakim dano mi byc.piekna plaza,klimatyczne domki bambusowe z niesamowitym widokiem,ludzie o ogromnym sercu ktorzy z zaangazowaniem mimo barier jezykowych opiekowali sie nami.bylismy poza sezonem wiec bylismy jedyna grupa w hotelu co nadalo temu pobytowi jeszcze wiecej uroku.przepyszne jedzenie w malej restauracyjce gotowane przez wlascicielke.miejsce odciete od swiata,idealne aby sie wyciszyc i spedzic razem czas.absolutnie polecam wszystkim i na pewno wroce”

• U Rip Resort Ocena: 10,0

„Odbior z promu , kazdorazowa podwozka melexem do domku na wysokim wzgorzu ,przestronny pokoj ,lozko wygodne naprawde w tej cenie komfort I pelny profesjonalizm . Widac ze wlasciciel dba o szczegoly a to buduje sukces . Jeden z lepszych hoteli ( nie mowie o resortach) w azji w ktorych przebywalem .”

• „Smaczne śniadania, całkiem komunikatywna obsługa. Domek był sprzątany codziennie, hotel oferuje możliwość transportu i zakupu biletu na prom taniej niż w porcie. W okolicy dużo sklepów z pamiątkami, około kilometra dalej bardzo dużo restauracji, targów i punktów turystycznych. Jest basen i jest blisko morza. Oferują ręczniki na plażę za darmo i dość tanie pranie. Polecam wejść do miasta i kierować się tabliczkami na view point. Przeprawa mordercza, ale dla widoków warto. Oprócz tego całodniowa wycieczka Pirat Boat - warte każdej ceny!!!”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Wyspy Phi Phi