2. USA – opinie o hotelach
  3. USA – opinie o hotelach
Pinellas County Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Wygodne łóżka, akcesoria na plażę na wyposażeniu mieszkania”

• Sunset Villas 3 Ocena: 10

„Lokalizacja”

• Bayside Cottage Ocena: 10

„Komfortowy, ładny apartament położony 20m od pięknej plaży. Apartament jest ładniejszy w rzeczywistości niż na zdjęciach.”

• Seaside Cottage B Ocena: 10

„Wszystko było idealne, domek piękny! Najładniejszy w jakim spaliśmy na Florydzie. Blisko wody, a widok z tarasu przepiękny. Chciałoby się tam spędzić więcej niż dwie noce. Właściciel zadbał o kawę, herbatę. Było wszystko na wyposażeniu. Wygodne materace. Przestronne pokoje. Bardzo czysto. Domek urządzony w pięknym stylu. Polecam wszystkim!”

• Tropical Breeze Ocena: 10

„Taki cichy zakątek, odizolowany od reszty miasta a jednocześnie wszędzie blisko( przez Market, przy głównej ulicy,może przejść na plażę) Na pomoście przy marinie , relaks i spokój po całym dniu plażowania. Gospodarz-Antoni,szybko i skutecznie załatwia zgłaszane potrzeby. Polecam osobom, które nie lubą komercyjnych resortów i ograniczeń z tym związanych.”

• „Czysto, dobra lokalizacja, dobrze wyposażony dom.”

• The Bungalows Ocena: 9

„Bardzo dobra lokalizacja. Blisko do plaży oraz do restauracji. W obiekcie był basen. Obiekt był czysty.”