2. Франція: відгуки про готелі
  3. Прованс-Альпи-Лазурний берег: відгуки про помешкання для відпустки
Прованс-Альпи-Лазурний берег Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Appartements Au Cros De Cagnes Оцінка за відгуками: 9

“Розташування та облаштування квартири, чистота, приємні господарі.“

• Cosy 42m With Balcony Nice View And Wifi Оцінка за відгуками: 8

“Квартира розташована в тихому місці Канн але до набережної дуже близько. Краєвид з вікон чудовий і шуму з вулиці немає. Квартира обладнана усім необхідним навіть для довгого проживання. Ліжка, диван зручні. Побутова техніка якісна і працює добре. Є свій закритий паркінг.“

• Viva Riviera 6 Rue Commandant André Оцінка за відгуками: 5

“Розташування для нас було просто ідеальне - неподалік від центру й зовсім близько до пляжу. Поруч парковка (готель надав нам суттєву знижку!), продуктові магазини, бари, ресторани, ринок, міський транспорт, дитячі майданчики і ще багато чого. У квартирі безкоштовний швидкісний інтернет та кондиціонер, є тепла вода, відносно чисто й охайно. Є холодильник і яка не яка кухня.“

• L'Oustau de Laëtitia Animaux bienvenus Оцінка за відгуками: 10

“Зручний сучасний будинок з гарним ремонтом в красивому місці! Парковка для авто, місце для відпочинку на вулиці з шезлонгами та чудовим видом на гори. В будинку дуже чисто та зручно, великі світлі кімнати, сучасно обладнана кухня, чай та кавовар з смачною кавою від хазяів, великий холодильник. Приємна, уважна але ненав'язлива хазяйка. Дружнє ставлення до тварин. В житті все виглядає набагато краще ніж на фото booking. Дякуєм, нам дуже все сподобалось!“

• Studio des Anges Оцінка за відгуками: 9

“Дуже зручне розташування,затишні апартаменти.Ліжко комфортне ,є балкон ,який насправді більший ніж здається по фото .“

• Charmant F1 près tramway et plage Оцінка за відгуками: 8

“Квартира відповідає очікуванням. В ній є все, що потрібно для відпочинку. Сподобався балкон, з якого навіть видно частинку моря. Не дивлячись на дуже пізній заїзд і ранній виїзд, власниця потурбувалася, щоб не було ніяких незручностей. Гарне розташування з легким доступом до усих найкращих місць Французької Рів'єри.“

• Maison de la plage sur la côte bleu Martigues Оцінка за відгуками: 9

“Гарне затишне місце. Неподалік море і хвойний ліс. Людей дуже мало в такий сезон, що дає можливість відпочити від великих міст“

• Lhacienda Оцінка за відгуками: 7

“Житло добре устатковане, є майже все необхідне для домашного затишку та комфорту. Немалий балкон, кондиціонер, безкоштовні місця для паркування машини, продуктові магазини неподалік, бари, ресторани, пляж, іподром.“

• Le Cros de Cagnes Оцінка за відгуками: 10

“Є все необхідне, навіть парасолька пляжна. У апартаментах господарі залишають продукти які залишились від попередніх гостей, це дуже зручно, тому що не треба купувати кожен раз цукор, сіль… Дуже приємна господарь, все розповіла і показала як працює. Від моря 3 хвилини. Чудовий вид на гори.“

• Résidence la Palme D'azur - Cannes Оцінка за відгуками: 7

“Хороше розташування, красивий вигляд з вікна прямо на море, близько до моря) хороший басейн на території, також ресторан біля басейну це дуже зручно)“