Dolina Puster Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Andreas Hofer Ocena: 7,9

„Obsługa miła ”

• „Miły personel, bardzo dobre posiłki i dodatkowo najlepszy relaks po całym dniu w górach w jacuzzi. Polecam! ”

• Hotel Croda Rossa Ocena: 7,9

„Bardzo ładny widok za oknem :) Miły pan obsługujący recepcję, pomimo braku znajomości angielskiego. Parking bezpłatny przy hotelu. Blisko do przepięknych szlaków górskich, a także tylko 30 km do Cortina d'Ampezzo. Śniadania w stylu włoskim, ale duży wybór smacznych i ciepłych rogalików.”

• Hotel Panoramik Ocena: 9,6

„Pyszne śniadanie i fajnie było poplywac w basenie z dziećmi. Polecam dla rodzin z dziećmi”

• Hotel Moritz Ocena: 9,2

„super czystość i spokój”

• „Wspaniałe polozenie hotelu z mozliwoscia spacerów i wedrowek gorskich .Zachwyceni beda spacerowicze i ambitni chodzacy po gorach.Wspaniale widoki .Wygodny dojazd i parking.Klasa!!”

• Hotel Hell Ocena: 8,8

„Pokój z balkonem, nominalnie trzyosobowy, wobec tego obszerny. Czysto i wygodnie. Winda spodoba się przyjeżdżającym z bagażami. Spory garaż na zapleczu. Dobre położenie w centrum miasteczka. W hotelu restauracja że smacznym jedzeniem. Świetne śniadanie, ogromny wybór wędlin, doskonałej jakości produkty. Porządny internet. W recepcji, jak to w Südtirol, niemiecki, włoski, angielski, razem albo osobno.”

• Hotel Lindnerhof Ocena: 9,6

„pięknie położony hotel, łóżka wygodne, pokoje ładne czyste, jedyny minus za brak ciepłych potraw na śniadanie typu jajecznica parówki.”

• Hotel Edelweiß Ocena: 10,0

„Wspaniały hotel. Bardzo duże pokoje. Fantastyczna obsługa i świetne jedzenie. Bardzo obfite śniadania, smaczne kolacje. Byliśmy, i jesteśmy nadal, zachwyceni tym miejscem. Po pierwszym dniu, gdy obsługa zorientowała się, że nie mówimy po włosku i słabo po niemiecku, podczas kolacji czekało na nas na stole menu w języku angielskim specjalnie przygotowane, żebyśmy wiedzieli, co zamawiamy. Był to wspaniały gest ze strony obsługi i czuliśmy się dzięki temu dużo lepiej. Polecam to miejsce. My na pewno tam wrócimy!”

• „Fantastyczne jedzenie, fantastyczna obsługa i świetna lokalizacja. Obiekt godny polecenia!”

29 Najlepszych Hoteli w regionie Dolina Puster