2. Албанія: відгуки про готелі
  3. Gjirokastër County: відгуки про готелі
Gjirokastër County Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Guesthouse Shtino Оцінка за відгуками: 8

“Зупинялися на 1 ніч в цьому гостьовому домі . Привітний господар. Зустрів нас вночі Розмістив. Допоміг замовити їжу, перепаркувати нашу машину з центру міста. В кімнаті чисто, охайно. А вид з вікна- то любов навіки!!! Вночі красиво, а вранці захоплює подих.“

• “Sarajet” Bed&Breakfast Оцінка за відгуками: 10

“Привітливий персонал, смачний сніданок, тихо і затишно.“

• Hotel Uji Ftohte Tepelene Оцінка за відгуками: 10

“Дуже файний готель розташований в чудовому місті. Скрізь водопади та горна ріка, гори.“

• Eva Guesthouse Оцінка за відгуками: 9

“Гарне розташування , до старого міста пішки 2 хвилини. Дуже доброзичлива сім’я , пригостили нас десертом при заселенні. На одну ніч ідеальне помешкання . Дякую!“

• HOTEL RESTORANT VIKTORIA Оцінка за відгуками: 9

“Дякуємо за теплий прийом. Змогли пізно заселитись. Сніданок в ресторані був супер. Уважність і турботливість Шефа кожної хвилини. Ввечері вимкнулось світло в місті, то запустили генератор. Всі питання вирішувались. Дякуємо за гостинність!“

• Mega Hotel Оцінка за відгуками: 9

“Приємний персонал, чудовий господар який допоміг у заселенні (без знання англійської мови) Просторий номер з видом на гори.“

• Bujtina Maria Оцінка за відгуками: 10

“Сподобалось все, люди дуже привітні, посміхаються, дуже красиве місце, вечеря була дуже смачна) спогади як вдома) і сніданок дуже смачний буд, омлет і всі закуски і домашнє молоко дуже смачне, нам дуже сподобалось“

• Ilir Guest House 1 Оцінка за відгуками: 8

“Чудові власники, гарний краєвид з тераси.“

• Hotel Magic Оцінка за відгуками: 10

“Нас зустріли дуже привітно на самій вулиці , допомогли запакувати авто, дуже привітний персонал , хороша локалізація,“

30 найкращих готелів в регіоні Gjirokastër County