2. Koszovó hotelértékelések
  3. Pristina County hotelértékelések
Pristina County Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Best Western Hotel Galla Értékelési pontszám: 9

„Kellemes a kulteri etterem, nagyon finom volt a vacsora, pincerek udvariasak, kedvesek.”

• ODA Hostel Értékelési pontszám: 10

„Központi, minden setalhato távolságon belül van, kivéve a buszallomast. Kellemes, csendes, nyugodt és a macska imádnivaló”

• Luma Apartment 1 Értékelési pontszám: 10

„Egyszerű. Barátságos vendégfogadás, segítőkézség. Hideg sör várt minket .Sajnos csak 1 éjszakát tudtunk eltölteni, de biztosan visszamegyünk még. Pristina csodálatos város, csodalatos emberekkel”

• Emery Hotel Értékelési pontszám: 10

„A reggeli bőséges volt és változatos, minden igénynek megfelelő. A személyzet a kötelességén felül is segítőkész, kedves, udvarias.”

• Hotel Diamond Prishtina Értékelési pontszám: 10

„Minden tökéletes volt, csak ajánlani tudom!!!”

• Hotel Sara & SPA Értékelési pontszám: 10

„Nekem nagyon tetszett,jól éreztem magam.”

• Etnomania Boutique Hotel Értékelési pontszám: 10

„Kedves személyzet, kiváló elhelyezkedés, nagyon tiszta szobák, finom reggeli, modern és stílusos bútorok. A család, aki üzemelteti a hotelt nagyon kedves és segítőkész, mindenben segítenek, útba igazítanak. Kellemes volt nagyon a hotel kerthelyisége, szép zöld volt és kényelmesek voltak az ülőhelyek, illetve a hangulatfény is nagyon tetszett. Összességében egy nagyon jó kis hely, érdemes ide szállást foglalni, teljes szívből ajánlom mindenkinek!”

• Hotel MANAMI Értékelési pontszám: 10

„Központban helyezkedik el!Közel a sétáló utca!Segítőkész recepciós !Bőséges svédasztalos reggeli !”

• Golden BnB Hotel Értékelési pontszám: 10

„Csak ajánlani tudom. Ár-érték arányban verhetetlen. Kedves segítőkész személyzet. Tágas szobák, kényelmes ágyak, finom reggeli.😉”

• Museum Hotel Értékelési pontszám: 10

„Csúcs. Korrekt személyzet, full belváros”