2. Meksyk – opinie o hotelach
  3. Quintana Roo – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Quintana Roo Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Lokalizacja rewelacyjna. Cieżko o lepszą, która łączyłaby bliskość do głównego deptaku z ciszą. Bardzo wygodne łóżko, olbrzymie. Kuchnia dobrze wyposażona. Basen na dachu z przepięknym widokiem. Winda z podziemnego parkingu.”

• Casa Leo Ocena: 6

„Apartament obszerny i komfortowy .”

• „apartament blisko plaży z "widokiem" na morze (widok niestety zasłaniają palmy więc jest on tylko w teorii) bardzo fajny basen zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Fajny spory apartament z dwoma wygodnymi łóżkami”

• „bardzo ładny, czysty nowoczesny apartament z pełnym wyposażeniem kuchennym i ładną łazienką. Prywatny basenik na dachu również z łazienką i leżakami. W pełni polecam.”

• „Bardzo duży apartament idealnie sprawdził się dla naszych dwóch rodzin. Dwie osobne łazienki, trzy sypialnie kuchnia z pełnym wyposażeniem. Duży salon. w każdym pomieszczeniu osobna klimatyzacja. apartament czysty, wygodny. Blisko plaży. Bezpłatnie można korzystać ze znajdującego się nieopodal hotelu. blisko plaża”

• „Bardzo ładny czyśniutki, nowoczesny apartament. Dodatkowe ręczniki na basen. Basen prywatny dla każdego pokoju na dachu z dodatkową łazienką i leżakami. Pełne wyposażenie kuchnne w apartamencie i czysta przyjemna łazienka. Dwa duże wygodne łóżka. w pełni polecam”

• „duży apartament z dwoma osobnymi pokojami, dwie łazienki, kuchnia z salonem. bardzo duży basen z dostępnymi leżakami. Lokalizacja blisko sklepów w tym dużego Wolmartu z bardzo dużym jak na Meksyk wyposażeniem”

• „widok z pokoju cudowny, lokalizacja przy samej plaży, fajny duży basen z mniejszym dla dzieci. Dobry kontakt z gospodarzem. Apartament czysty i przyjemny”

• Tulipanes Cancun Ocena: 8

„Bardzo przestronne ville”

• „Ośrodek nowy, z bardzo ładną aranżacją wnętrz. Parking w garażu i możliwość bezpłatnego skorzystania z rowerów udostępnionych przez właściciela (nie korzystaliśmy ze względu na wynajęty samochód). Mieszkanie bardzo ładne, dobrze i gustownie urządzone. Dla mieszkańców dostępne siłownia i baseny. Lokalizacja obiektu bardzo dogodna jako baza wypadowa do zwiedzania atrakcji koło Tulum (cenoty, Coba itp.) Bardzo miły właściciel, który utrzymywał kontakt z nami podczas całego naszego pobytu- dziękujemy i pozdrawiamy.”