Rab Island Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Opieka nad dziećmi z Maroklubu.Smaczna kuchnia”

• „Czysto”

• Apartments Kaldana Ocena: 9,6

„Czystość. Widok z balkonu. Kameralne położenie. Dużo miejsca na parkingu.”

• Hotel Istra Ocena: 9,6

„Znakomity personel, miła atmosfera, dobre jedzenie, hotel w centrum Rabu,”

• Apartments Neda Ocena: 10,0

„Bardzo rzetelnie prowadzony obiekt. Czystość na najwyższym poziomie. Dogodne położenie. Spory parking. Blisko sklep. Wi-fi działa bardzo dobrze.”

• „Łóżko niestety za miękkie, za słąby WiFi do swobodnego korzystania z mediów”

• „Obiekt pięknie położony w zalesionej części wyspy. Na wyżywienie nie można narzekać. Blisko plaża kamienista (200 m) i urocza zatoczka z odrobiną piasku (400 m). Palmy, rybki ... nic tylko wypoczywać i nie myśleć o zostawionej w Polsce pracy :)”

• „Lokalizacja hotelu, spokój,cisza,fajny basen, niezła plaża. Sympatyczny personel.”

• „Podobała mi się piękna piaszczysta plaża zwłaszcza dla rodzin z dziećmi.”

• Haus Mira 130S Ocena: 8,8

„DE. Wir verbrachten einen Traumurlaub auf Rab, die Wohnung entsprach voll unseren Erwartungen, die netteste Gastgeberin erfüllte all unsere Wünsche und sie war sehr hilfreich bei bestehenden Problemen, Wir kommen wider im nächstes Jahr, zehr empfehlungswärt, Robeet PL. Spędziliśmy na Rabie wymarzony urlop, apartament całkowicie spełnił nasze oczekiwania, przemiła gospodyni spełniała nasze wszystkie życzenia i była bardzo pomocna w występujących problemach, zamówiliśmy wstępnie przyjazd za rok, POLECAM, Robeet”

5 Najlepszych Hoteli w regionie Rab Island