2. Rakúsko - hodnotenia hotelov
  3. Rakúsko - hodnotenia hotelov
Region Villach Overené hodnotenia dovolenkových prenájmov od skutočných hostí

• Ferienhäuser Glück Auf, Sauna, Hottubs Priemerné hodnotenie: 9

„Krasny dom, vkusne zariadený. Naša 4 členná rodina si to tam užila. Dochádzali sme lyžovať do Tarvisia, čo bola výborná kombinácia ubytovania a lyžiarskeho strediska. Arnoldstein už nemal vhodne snehové podmienky. Pre deti bola vonku trampolína a hojdačky, tiež sa dal na pozemku zahrať futbal. Odporúčam.“

• Appartements Akzente Priemerné hodnotenie: 9

„Ubytovanie priamo na zjazdovke. Ochota a ústretovosť majiteľky. Vybavenie apartmánu.“

• Orchidea Apartment Priemerné hodnotenie: 10

„Krásne ubytovanie, kľudne by som zostala aj dlhšie. Ubytovanie sme využili na našej ceste domov, ako prespanie na jednu noc.“

• limehome Villach Kirchenplatz Priemerné hodnotenie: 10

„Dobre vybavené , čisto pekne miesto“

• Ferienwohnung Deluxe Sattendorf Priemerné hodnotenie: 10

„Priestranné a nadštandardné vybavenie apartmánu, skutočne viac než by sme očakávali. Ubytovanie v ktorúkoľvek, aj nočnú hodinu vďaka uloženiu kľúčov v stránke. Priestranné kryté parkovanie. Výborná komunikácia s prenajímateľkou. Absolútna spokojnosť.“

• „Poloha, čistota, vybavenie a parkovanie“

• „Ubytovanie bolo úžasné, parádny výhľad na jazero a hory. Všetko nové a čisté, vôbec nič nám nechýbalo. Určite sa vrátime!“

• Ferienwohnungen Miklautsch Priemerné hodnotenie: 10

„Majiteľka veľmi príjemná, pekný apartmán s balkónom s výhľadom na Alpy, vybavenie v poriadku, prostredie veľmi pekné, tiché, blízko jazera.“

• Almhütte Chalet HIRSCHFISCH Priemerné hodnotenie: 10

„Instruktazne video o celej chalupe.“

• Casa Sandra Priemerné hodnotenie: 9

„pekné ubytovanie, veľké, pohodlné priestranné, minimalistické... lokalita veĺmi dobrá“