2. Nemecko - hodnotenia hotelov
  3. Rhineland-Palatinate - hodnotenia dovolenkových prenájmov
Rhineland-Palatinate Overené hodnotenia dovolenkových prenájmov od skutočných hostí

• Gästehaus Beurener Mühle Priemerné hodnotenie: 10

„Penzión má tri veľké izby, kuchyňu a terasu a nachádza sa v príjemnom prostredí neďaleko od rieky Mosel. Majitelia sú priateľskí a ochotní pomôcť. Pobyt vrelo doporučujem tak pre rodinu, ako aj pre skupinu priateľov.“

• Ferienwohnung Thönnes Priemerné hodnotenie: 10

„Všetko bolo úžasné, apartmán bol priestranný, pekne zariadený ,čistý,veľmi dobre vybavený všetkým potrebným.Postele boli pohodlné,spalo sa nám ako v bavlnke. Poloha bola výborná, kľudné miesto asi 300 metrov od žel.stanice. A hlavne veľmi milí a pozorņí majitelia, pani nás privítala výborným vínom a pán nás vyviezol autom blízko hradu Eltz.Cítili sme sa veľmi dobre. Ďakujeme.“

• Little Rhineview Château (EG) Priemerné hodnotenie: 10

„ubytovanie čisté,kompletne vybavené,spokojni sme boli“

• Wohnwerk Studio Petrisberg Priemerné hodnotenie: 10

„Ubytovanie je kúsok od centra Trier. Mesto, ktoré nás veľmi očarilo. V apartmáne sme mali všetko potrebné, dokonca aj kuchyňa bola dobre vybavená vrátane soli, korenín, kávy, cukru ... Parkovanie bolo súkromné a takisto aj wifi spoľahlivá a fungovala rýchlo. Je to tichá lokalita, dá sa odtiaľ veľmi rýchlo a pohodlne vyraziť do okolia. Apartmán je priestranný, čistý. Deti ocenili možnosť zahrať si nástenné šípky. Potešila nás aj pripravená fľaša vína od miestneho vinára.“

• Ferienappartement Trier Priemerné hodnotenie: 9

„Nič nám nechýbalo, priestory boli čisté, vybavené chladničkou, mikrovlnkou, varnou kanvicou, ... Parkovanie bez problémov.“

• FeWo Sommertraum Priemerné hodnotenie: 9

„S bytom sme boli spokojní. V tak dobre vybavenom byte sme ešte neboli. Boli tu 2 spálne, jedna s manželskou posteľou a jedna s 2 samostatnými lôžkami, kuchyňa s 3 druhmi kávovarov, umývačkou riadu a všetkým vybavením, ktoré by ste mohli potrebovať, stôl pre šesť osôb s fľašou vína a minerálkou na privítanie. Obývacia izba s Netflixom a masážnou pohovkou. Kúpeľňa s práčkou a sušičkou. Parkovanie bolo bezplatné pred bytom.“

• Pension zum Hollerbusch Priemerné hodnotenie: 2

„Nič..“

• Ferienhaus Wingarda Priemerné hodnotenie: 10

„Krásne ubytovanie, super vybavenie a milá domáca pani. Tichá ulica a pekné malé mestečko.“

• RENTDAY Altstadt-Zwei-Zimmer-Wohnung Priemerné hodnotenie: 10

„Velmi mila hostitelka, vyborna lokalita v centre mesta so sukromnym parkovacim miestom v cene, byt bol cisty, nic v nom nechybalo. Urcite sa radi vratime.“

• Ferienwohnung Moselsteig Priemerné hodnotenie: 10

„Nasi zamestnanci boli nadmieru spokojny , dakujeme“