Rodos Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Czysto i bardzo schludnie.lokalizacja idealna ,wszędzie blisko.jedzonko przeeeepyszne😊”

• Nikos Studios Ocena: 8,3

„Blisko do morza i na uboczu miasta wiec tłumów turystow pod domem nie mialem. Do centrum 1 km”

• Delfinia Resort Ocena: 7,5

„Wszystko było ok”

• Matoula Beach Ocena: 10,0

„Super lokalizacja, bardzo czysty hotel z miłą obsługą.. Polecam.”

• Galanopetra Ocena: 8,8

„Pokój bardzo prosty, tym niemniej jest w nim wszystko co potrzebne. Trochę mała łazienka. Przemiły personel, doskonała lokalizacja. Fajne śniadania które przygotowuje sam właściciel. Stosunek jakości do ceny bardzo dobry, nam się bardzo podobało.”

• Elvita beach hotel Ocena: 8,3

„Piękna okolica i miły personel.”

• Madison Boutique Ocena: 10,0

„Tasty breakfasts, beds comfortable, service really friendly and helpful. Tourist and entertainment town, stay very enjoyable greetings warmly ;-)))”

• „super lokalizacja, wszędzie blisko. Duży wybór dobrych greckich lokali w okół. Pokoje ładne, łazienki ładne, czysto, ręczniki wymieniane codziennie. Mieliśmy opcję ze śniadaniem, uważam, że dobre”

• Summer Days Ocena: 10,0

„Bardzo mili i życzliwi gospodarze, i ta rodzinna atmosfera. Bliskość sklepu i wielu restauracji ułatwia korzystanie z nich . Krótki spacer do plaży. Cisza i spokój no i na miejscu możliwość wyżywienia , a kuchnia pycha . Gospodarze, którzy wkładają całe serce aby czuć się tam komfortowo 😊 Polecamy wszystkim! Bardzo fajne miejsce na spędzenie wakacji z dziećmi .”

• Sunshine Rhodes Ocena: 4,2

„Widok na morze”