2. USA - hodnotenia hotelov
San Francisco Bay Area Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Hotel Solares Priemerné hodnotenie: 7

„Raňajky“

• Hotel 1550 - SFO Airport West Priemerné hodnotenie: 9

„Hotel má super polohu hneď pri letisku čo nám vyhovovalo. Izby čisté a dobre vybavené. Raňajky boli dostatočné, každý sa dobre najedol.“

• Oak Hotel Priemerné hodnotenie: 1

„Nic“

• Europa Hotel Priemerné hodnotenie: 8

„Lokalita, dostupnosť služieb v bezprostrednom okolí. Blízkosť spojov MHD. Ochota personálu riešiť problémy.“

• Executive Hotel Vintage Court Priemerné hodnotenie: 1

„Lokalita bola super“

• Beresford Arms Priemerné hodnotenie: 10

„Hotel je príjemný, má starú noblesu, ktorá sa už málo vidí. Je na dobrom mieste, keď sa nebránite chôdzi, peši sa dostanete kamkoľvek. V rámci izby sme mali aj svoju vlastnú kuchyňu, čo bolo super, mali sme si kde umyť ovocie, do čoho naliať nápoje, alebo aj uvariť jednoduchú večeru. Raňajky boli tiež fajn - káva/čaj/džús, jogurt, sladké koláčiky. My máme radí sladké raňajky, takže sme boli spokojní. Káva bola silná, na americké pomery výborná.“

• „Poloha, čistota, personál“

• SUNSET HOTEL - Downtown San Francisco Priemerné hodnotenie: 1

„Hrozne“

• „Príjemný personál, lokalita hotela - 5 min autom od golden gate bridge, bezproblemove parkovanie. Na izbe chladnička, kávovar, v kúpeľni nás potešila ružica sprchy na hadici, čo nebýva zvykom v amerických hoteloch. Vedľa hotela malý obchod a pizzeria.“

• Chancellor Hotel on Union Square Priemerné hodnotenie: 10

„Hotel veľmi odporúčam, personál veľmi nápomocný, milé privítanie, malé občerstvenie a rýchly checkin, taktiež umožnil checkout o hodinku neskôr po dohode s manažérom, ďakujem“