2. Bosna hodnocení hotelů
  3. Sarajevo Canton hodnocení ubytování k pronájmu
Sarajevo Canton Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• LARA Průměrné hodnocení: 9

„komunikácia s majiteľkou, čistota zariadenia, tiché prostredie, vybavenie kuchyne a kúpeľne“

• Apartments Natural and Bungalows 2 Průměrné hodnocení: 9

„Parkování v uzavřeném dvoře. Paní Jasmina, která nám předávala klíče byla velmi příjemná, přátelská a ochotná.“

• Apartman Ami Průměrné hodnocení: 10

„Útulné, krb.“

• Cumurija Bridge Accommodation Průměrné hodnocení: 10

„Skvělé ubytování, vstřícní hostitele, skvela kominukace, ubytování hned u centra a dobre řešení parkovani. Doporučujeme!“

• Melaaj Hill Průměrné hodnocení: 10

„velký být v přízemí ,milý majitel,kousek na Staré město.Super.Motorky ve dvoře za bránou paráda.“

• Apartments RUBIK Průměrné hodnocení: 10

„Ubytování bylo čisté a komunikace s hostitelem probíhala bez problémů. Přijeli jsme na motorce a parkování bylo zajištěné v uzamčeném dvoře za 5 €/den. Hostitel nás navíc zdarma přesunul do většího pokoje. Do centra města je to jen pár set metrů, takže poloha je skvělá. Celkově jsme byli velmi spokojení.“

• Uspinjaca Průměrné hodnocení: 9

„Kousek od centra města i bazaru. Kousek od lanovky. Velké, prostorné ubytování. Velmi dobré vybavení. Moc příjemné paní majitelka.“

• KONAK MALI Průměrné hodnocení: 8

„Pokoj byl hezky, moderně zařízený a čistý. Majitelé nabídli parkování v soukromém dvoře. Poloha ubytování v centru.“

• Sarajevo Stories Apartments Free Parking Průměrné hodnocení: 10

„Krásné krásné, paní velmi milá.“

• Konak Apartment Průměrné hodnocení: 7

„Blízko centra města“