Satu Mare Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Dana Ocena: 7,9

„Łatwo trafić. Idealny nocleg jesli jestes przejazdem w podróży. Blisko bankomaty, stacja paliw i markety. Na miejscu restauracja. Bardzo miły personel.”

• Hotel Dallas Ocena: 8,8

„Duży, wygodny pokój.”

• Complex Casablanca Ocena: 7,5

„Miła obsługa. Niska cena. Na jedną noc jak najbardziej.”

• „Na zdecydowany plus zaliczam przestronne pokoje, duże i bardzo wygodne łóżka, duża łazienka, czyściutko. Bardzo doceniam doskonały kontakt z obiektem - przyjechaliśmy bardzo późno w nocy - hasło do wejścia dostaliśmy mailem, klucz czekał na nas w specjalnej skrzynce, nie było najmniejszego problemu z wjechaniem na podziemny parking. A rano zjedliśmy smaczne śniadanie :)”

• Hotel President Ocena: 7,9

„Pyszne śniadanie z karty.”

• Hotel Astoria Ocena: 7,5

„Bardzo dobra lokalizacja, wystrój pokoju, uczynny personel, przyzwoite śniadanie. Mimo położenia przy głównej ulicy, cicho.”

• The Dome Hotel Ocena: 7,5

„Przyzwoity hotel ale po prostu od czterech gwiazdek oczekiwałbym więcej. Drzwi nie izolujące w ogóle przed hałasami z korytarza (obudzi was każda osoba, która w nocy będzie wracać do pokoju), siłownia z wejściem z dworu (niezależnie od pogody), sauna zimna, basenu brak, spa brak, pani w restauracji przy zamówieniu steka nawet się nie zapytała jak wysmażony chcę i dostałem grubo za grubo wysmażony itp. niby drobiazgi ale nie powinno ich być w tej klasie hotelu.”

• Hotel Aramia Ocena: 7,5

„Czystosc.Hotel na trasie przejazdu.”

• Hotel Cardinal Ocena: 10,0

„Wszystko ok”

• Hotel Dana 2 Ocena: 8,3

„Doskonała lokalizacja - ścisłe centrum. Parking bezpłatny przed hotelem, na ulicy - są specjalne miejsca dla gości hotelowych. Dobry na jedną noc przejazdem.”

10 Najlepszych Hoteli w regionie Satu Mare