2. Німеччина: відгуки про готелі
  3. Шлезвіг-Гольштейн: відгуки про готелі
Шлезвіг-Гольштейн Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Maritim Hotel Bellevue Kiel Оцінка за відгуками: 8

“Дуже сподобалась опція басейну, ми поплавали і взагалі не було людей. В цілому номер зручний, хоча матрас був не дуже вдало підібраний і у номері зі спільним ліжком ліжко таки було роздільне.“

• Motel One Lübeck Оцінка за відгуками: 10

“Готель чудовий, чистий, дуже стильний.“

• Hotel Stadt Reinfeld Оцінка за відгуками: 10

“Чисто, комфортно, відмінний безкоштовний Wi-Fi, смачні сніданки, поряд магазин.“

• Hotel Grüner Kranz Оцінка за відгуками: 10

“Гарний готель в центрі міста, зовні виглядає просто, проте зайшовши в середину ви будете приємно вражені. У цьому помешканні все ідеально. Уважний господар, чистота, розташування, комфортний та затишний номер. Для вашого авто є місце на приватній парковці. Хоча готель знаходиться на оживленій вулиці, звукоізоляція було хороша. Неймовірно чуйні власники, готові допомогти в будь-якому питанні. Місце, куди хочеться повернутися!“

• Hotel Strandschlösschen Оцінка за відгуками: 10

“Чудовий затишний готель. Білосніжна постільна білизна. Все необхідне є у номері. Тепло (опалення регулюється). Вранці насолоджувались сніданком на терасі з чудовим краєвидом. Сніданок дуже смачний. Зернова кава в кафомашині. Червона рибка та гарний вибір м'ясної та сирої нарізки (дійсно смачної та якісної). Дякую!!! Бажаю готелю процвітання!“

• Hotel am Fjord Оцінка за відгуками: 7

“У самому Центрі“

• Hotel Nordig Оцінка за відгуками: 10

“Все сподобалось, особливо ціна!“

• Good Morning + Bad Oldesloe Оцінка за відгуками: 10

“Чисто, комфортно, привітний персонал, не дорого“

• Ibis budget Hamburg Quickborn Оцінка за відгуками: 5

“Ввічливий доброзичливий персонал“

• Mimosa Suites Оцінка за відгуками: 6

“До помешкання у мене немає жодних дорікань! Все було як в описі. Зручне ліжко, чисто, зручне розташування.“