2. Švajčiarsko - hodnotenia hotelov
  3. Švajčiarsko - hodnotenia hotelov
Schweizer Mittelland Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Hotel da Luca Priemerné hodnotenie: 10

„Vyborna poloha, mala som obavu v prvom momente,ked som zistila,ze je to hned pri vlakovej stanici,ci to nebude prilos rušive,ale boli sme milo prekvapení,ze vobec. Izby boli super čiste, voňave.personal milí, ústretoví,ochotní. Určite sa radi vratime opät.“

• Sorell Hotel Arabelle Priemerné hodnotenie: 9

„Veľmi chutné a výdatné raňajky, čistota všade. Maximálna spokojnosť. Trošku sa mi zdálo, že je pridrahé, ale stálo to zato. beriem to aj najbližšie. Najlepší dojem je ubytovanie z celého Bernu.“

• Hotel Restaurant Bahnhof Priemerné hodnotenie: 10

„Výborná poloha, oproti žel.stanici.Odkiaľ sa dalo všade pohodlne dostať vlakom. Čistota izby,pohodlná posteľ a chutné raňajky s vynikajúcou kávou.“

• Sorell Hotel Ador Priemerné hodnotenie: 9

„Raňajky boli ok, chýbalo mi však viac zeleniny“

• KONCEPT HOTEL Löie Priemerné hodnotenie: 10

„Online checkin vybavenie“

• Hotel Restaurant Bahnhof Priemerné hodnotenie: 7

„rodinná izba (c.26) bola priestranná izba s manželskou posteľou (c.24) mala veľkú kúpeľňu veľmi veľké parkovisko“

• Prize by Radisson, Bern City Priemerné hodnotenie: 8

„chutili, čerstvé chutné“

• Calm Family Apartment Priemerné hodnotenie: 8

„Veľmi milý pán majiteľ, dobrá komunikácia, kludná lokalita, apartmán bol veľmi dobre vybavený, nechýbali rôzne spotrebiče, káva, čaj, cukor…dokonca milo potešili hračky. V blízkosti boli potraviny, reštaurácie…“

• ibis Styles Bern City Priemerné hodnotenie: 10

„Priateľský personál - recepční, ktorý nám pomohli zaregistrovať sa cez APP "Bern Welcome" na dopravu v meste zdarma počas ubytovania, bohaté raňajky, možnosť si dopriať kávu a čaj po celý deň, ekologické vybavenie (papierové poháre a hygienické sáčky, kôš na separovaný odpad), výborná poloha blízko centra, pohodlná posteľ, fén v kúpeľni, moderné a nápadité zariadenie, efektívne využitý priestor - sklápací stolík.“