2. Австрія: відгуки про готелі
  3. Австрія: відгуки про готелі
Seefeld Plateau Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• LovetheAlps Apartments Оцінка за відгуками: 9

“Чудове місце для відпочинку! Гори, чисте повітря! Великі апартаменти, величезна тераса з чудовим видом! Власна кухня, посуд, прибори - все є. Є трохи незручностей зі входами до спален, але вид з тераси та розташування апартаментів це перекривають з лихвою. Нам дуже сподобалось! Рекомендую!“

• Apartment Krabacher Оцінка за відгуками: 10

“Приємна і чиста квартира, гарне містечко Зефілд, чудові краєвиди навкруги👌 Супермаркет 700 м від житла, Інсбрук 15 хв машиною. Ми приїхали також покататись на лижах, підйомник 5 хв пішки . Приїхали на початку березня, снігу було мало😞 Господиня апартаментів порекомендувала приїжджати на лижі від грудня до лютого, але можливо і ціни будуть дорожчі і людей буде багато. Бо в березні дуже мало лижників і так як ми новачки, нам це дуже сподобалось😉 Ціни на скі паси 46 € дорослий, 31€ дитина до 13 років, оренда спорядження різна, від 35€ і вище“

• Appartment Karwendelblick Оцінка за відгуками: 10

“Дякую господарям за теплу і комфортну зустріч. Ви люди з Великим серцем. Номер чистий, гарний, з видом на гори. Чутно як тече вода по каналу, це заспокоює перед сном. Я прокидався о 10 годині замість 7. Дуже задоволений своєю поїздкою і апартаментами. Дякую вам велике за вашу гостинність) Тільки найкращі враження. Якщо буде можливість - залюбки завітаю ще)“

• LovetheAlps Apartments Оцінка за відгуками: 9

“зручне помешкання , сучасний інтерʼєр зі смаком“

• AlpenParks Chalet & Apartment Alpina Seefeld Оцінка за відгуками: 10

“Все було чудово. Одні з найкращих апартаментів, де мені довелось відпочити“