Selangor Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Dobre wifi. Miły personel. Obok restauracja z dobrym jedzeniem. Na jedną noc jak najbardziej ok”

• „Może ciut za mały pokoi, ale na jedną noc może być ”

• „Pokoje spoko, czyste (trochę małe ale to typowy hotel na Przesiadke w podróży więc nie ma co wymyślać). Łazienka czysta. Śniadanie w formie bufetu, dobrze pojadałem 😁. ”

• „Bardzo fajny hotel na 1-2 noce, blisko lotniska, blisko toru wyścigowego Circut, czysto, bezpłatny transfer z i na lotnisko!”

• „Bardzo czysty hotel. W sam raz na jedną noc pomiędzy lotami. Dobry kontakt z obiektem, transfer lotniskowy o każdej godzinie, 15-20 minut jazdy od lotniska. Polecam”

• „Typowy hotel żeby się tylko przespać i ruszyć w dalszą podróż, ogólnie bez szału”

• Hotel Hilal Ocena: 7,1

„Hotel czysty i zadbany. Pokoje z bardzo wygodnym łóżkiem, sprawną klimatyzacją i ładną łazienką. Hotel znajduje się w połowie drogi pomiędzy lotniskiem a centrum Kuala. Obsługa wniosła nam bagaż od parkingu aż do pokoju. Hotel w cichym miejscu - z dala od głównych dróg.”

• „Rowery , domki ,widoki”

• „Hotel tani i zapewnia transfer z lotniska. Kontakt rowniez dobry. Obsluga bardzo miła. Zdecydowanie na jedną noc godny polecenia.”

• „Bardzo wygodny hotel na złapanie kilku godzin snu przed porannym odlotem. Super wygodne jest zapewnianie posiłków, które są na bardo wysokim poziomie. Pokój bardzo czysty, wygodny i super wyposażony.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Selangor