2. Románia hotelértékelések
  3. Szeben megye fogadó- és panzióértékelések
Szeben megye Hiteles panzió- és fogadóértékelések valódi vendégektől

• The Council Értékelési pontszám: 10

„A szobák mérete és a hotel elhelyezkedése.”

• Pension Happy Day Értékelési pontszám: 9

„Kedves angolul jól tudó személyzet, modern tiszta szobák. A reggeli bőséges volt, egyedileg készített hidegtálakat kapott mindenki, ami több volt mint elég. Volt narancslé és kávé is . Friendly staff who speak English well, modern clean rooms. The breakfast was plentiful, everyone received an individually prepared cold buffet, which was more than enough. There was also orange juice and coffee.”

• Konak Sibiu Értékelési pontszám: 9

„Reggeli O.K,, Környék törtánelmi.”

• Adi&Nicol Értékelési pontszám: 7

„Finom”

• Bâlea Cascadă Értékelési pontszám: 7

„A hely”

• 1790 Margarethengasse Guesthouse Értékelési pontszám: 10

„Kiváló ár-érték arányú szállás, sétatávolságra a belvárostól. Kedves vendéglátó és nagyon jól felszerelt közös konyha várt minket, ami azért is volt számunkra nagyon jó, mert több szobában laktunk, és így volt egy közös helység ahol össze lehetett gyűlni.”

• Republique Értékelési pontszám: 10

„Tiszta szobák, finom reggeli, kedves személyzet.”

• Endlich zuhause Értékelési pontszám: 10

„Már másodjára voltunk itt. Most is átutazóban szálltunk meg, oda-vissza 2 éjszakát. Minden tökéletes volt.”

• Casa Rania Értékelési pontszám: 3

„Nem nagyon van semmi, ami tetszett volna.”

• „Szuper volt a szállás, a hely, a környék, minden. Valóban azt kapja az ember amit igérnek a hirdetésben, sőt még többet is. Olyan, mintha egy mesebeli tájba csöppennénk bele. Kedves, segítőkész fogadtatás, első osztályú. Este későn érkeztünk és még akkor is szívesen vacsorát készítettek nekünk és minden ohajunk kérdezték, le a kalappal. A medence csodás és fütőtt! A szállás mögött egy kis erdei ösvény található, akár túrázni is lehet aki szeretne. Összeségében csakis ajánlani tudom ezt a helyet. Szuper volt, tuti vissza megyünk. "A fost super, locul, împrejurimile, totul. Chiar primești ceea ce promit în anunț, ba chiar mai mult. Este ca și cum ai păși într-un peisaj de basm. Primire drăguță și amabilă, de primă clasă. Am ajuns târziu seara și, chiar și atunci, ne-au pregătit cu plăcere cina și ne-au întrebat despre orice dorință. Piscina este minunată și apa caldă! În spatele cazării se află o mică potecă forestieră, perfectă pentru drumeții pentru cei care doresc. În concluzie, pot recomanda acest loc cu toată încrederea. A fost super, sigur ne vom întoarce.””