Siena Area Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Pokoje czyste i klimatyczne. W jednym nie było czajnika i filiżanek. Nasz pokój był przy wejściu i wjeździe wiec w nocy było słychać, ale mocno nie przeszkadzało. Miła obsługa. Niezłe sniadania. ”

• Hotel La Colonna Ocena: 9,2

„Niedaleko centrum, bardzo pomocny i miły personel, w pokoju czysto.”

• Hotel Francesca Ocena: 9,6

„Za cenę, która placilismy spodziewaliśmy się dużo gorszych warunków. Bardzo czysto w pokoju, właściciele pomocni i mili, śniadanie obfite. Lokalizacja świetna! Zdecydowanie nie warto przepłacać tym bardziej że jakoś baza noclegowa sprawuje się idealnie! ”

• Borgo Mucellena Ocena: 9,6

„Cały obiekt bardzo ładny! Dobry jako baza wypadowa do zwiedzania Toskani. Piękne, stylowe otoczenie, komfortowy pokój. Cena niewygorowana! Trochę podkoloryzowane zdjęcia, ale i tak pięknie! ”

• Hotel Vico Alto Ocena: 5,4

„Położenie, cisza jak na włoskie miasto o tej wielkości i restauracja "Weranda" położona 500 powyżej Hotelu”

• Borgo San Luigi Ocena: 7,5

„Cały obiekt robi bardzo ładne wrażenie. Bardzo zielone otoczenie.”

• Hotel Moderno Ocena: 6,7

„Lokalizacja hotelu dość dobra, parking bezpłatny”

• Hotel La Collegiata Ocena: 9,2

„Widok na San Gimigniano. Pokój. Śniadanie na tarasie”

• „Obiekt jest przepięknie usytuowany. Do ścisłego centrum idzie się ok. 5 minut. Przemiła Pani w recepcji służyła radą i odpowiedziała na każde pytanie. W obiekcie czekał na nas piękny, klimatyczny pokój z ogromnym łożem i marmurową umywalką pełniącą rolę stolika. Bardzo dobrze wspominam ten pobyt.”

• Locanda Vesuna Ocena: 8,8

„Locanda Vesuna to przepiękny, typowo włoski obiekt, ślicznie usytuowany, z dala od miejskiego zgiełku. Na miejscu czeka na nas miła, pomocna obsługa, klimatyczne pokoje, basen z widokiem na toskańskie pola i urokliwe patio z fontanną i stolikami.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Siena Area