2. Nowa Zelandia – opinie o hotelach
  3. Nowa Zelandia – opinie o hotelach
South Island Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo mały kameralny obiekt blisko przystani promowej - 800m, 10min pieszo z bagażem. Bardzo czysto ,duży apartament z częścią dzienna sypialnia i kuchnia. Super miła pani na recepcji.”

• „Widok na morze, spokój i cisza, kameralna atmosfera. Niczego nam nie brakowało, pomimo że domek jest mały i skromny, taras tuż obok i bliskość ogrodu gwarantowały wspaniały wypoczynek.”

• „Właściciele pensjonatu są bardzo miłymi i pomocnymi osobami. Chętnie dzielą się informacjami na temat miejsc wartych odwiedzenia. Śniadania w formie bufetu, przy wspólnym stole gdzie można było również miło porozmawiać z właścicielami i innymi gośćmi. Pokój był przestronny z dużą łazienką i czysty. Sam pensjonat oddalony jest 10 min pieszo od centrum miasteczka. Nieopodal jest bardzo dobra restauracja, którą polecili nam właściciele.”

• Starry Vista-Alpha Ocena: 10

„Piękny widok z okna.”

• „Lokalizacja blisko lotniska.”

• „Podróż po Nowej Zelandii najlepiej zacząć w domu Fiony. Niezwykle ciepłe, rodzinne, gościnne miejsce. Poznasz tu Nową Zelandię od najlepszej strony. Fiona interesuje się swoimi gośćmi. Nas odebrała z lotniska, zadbała o to byśmy nie byli głodni, a już buteleczka słynnego lokalnego mleka w lodówce była rozbrajającym bonusem. Pokój ma wszystkie wygody i więcej.”

• „Wszystko”

• mulberry house Ocena: 10

„Wszystko wspaniale, przemiła gospodyni, serdeczne przyjęcie, świetne warunki. Jeżeli szukacie noclegu w Picotin to lepszej miejscówki nie znajdziecie. Polecam z całego serca.”

• Parautane Lodge Ocena: 10

„Sympatyczna atmosfera”