2. Франція: відгуки про готелі
South of France Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• B&B HOTEL Perpignan Sud Marché International Оцінка за відгуками: 10

“Все сподобалось.“

• ibis budget Sète centre Оцінка за відгуками: 8

“Розташування непогане. Сніданки ми не брали, тому що зупинились на пару днів та хотіли зарчуватися в місцевих кафе/ресторанах, але в цілому сніданок тандартний, непошаний, як я його побачив. Розташування теж непогане, 5 хвилин пішки до центру, по сусідству є місцевий супермаркет, в 7 хвилинах ходьби ще Лідл та Макдональдс. Своя парковка, 2 євро на добу.“

• Hotel Menton Riviera Оцінка за відгуками: 10

“Гарний готель із невеличким номером.“

• The Originals City, Hôtel L'Hippocampe, Sète Balaruc-le-Vieux Оцінка за відгуками: 6

“Близько біля Сету і моря, дуже привітній персонал , можна з тваринами“

• Les Belles Terrasses Оцінка за відгуками: 9

“Ми залишались лише на одну ніч. Для нашої цілі (відпочити посеред довгого шляху) - все добре.“

• Hôtel Colisée-Verdun Centre Gare Saint-Roch Оцінка за відгуками: 7

“Отель відповідав опису на сайті. Дуже зручне розташування, поруч з вокзалом і центром міста.“

• Hôtel Miléade L'Orangeraie - Menton Оцінка за відгуками: 10

“Чудове розташування. Закрита, затишна та пейзажна територія. Проживали на четвертому поверсі з виглядом на сад, море також видно. Номер достатньо просторий, прибирання якісне щоденне. Паркінг критий також на території готелю. Враження приємні, є бажання повернутись знову.“

• Motel Cap Sol Оцінка за відгуками: 9

“Гарне співвідношення цени та якісті. Чудовий персонал. Коли я забув речі вони одразу зателефонували мені.“

• Au Bien Etre piscine Оцінка за відгуками: 10

“Сподобалось тут все! Дуже доброзичливий персонал. Номер невеличкий, але дуже затишний та акуратний. Басейн дуже класний зі зручними лежаками. Також тут можна класно повечеряти в ресторані. Їх шеф створює гастрономічні дива! Ми обовʼязково повернемося!“

• VTF La Jaougue Soule Оцінка за відгуками: 10

“Гарне місце розташування, затишна територія (дитячий майданчик, баскетбольне поле), близьке розташування маркету та ресторану.“