2. Francúzsko - hodnotenia hotelov
  3. Francúzsko - hodnotenia hotelov
South of France Overené hodnotenia Bed & Breakfast a penziónov od skutočných hostí

• Residence Club Inn Priemerné hodnotenie: 10

„Výborná lokalita , blízko centra aj promenády, ochotný personál. Penzión je veľmi čistý a útulný“

• Residence Share Inn Priemerné hodnotenie: 9

„Útulný hotel, na výbornom mieste“

• Bed and breakfast chez l'habitant Priemerné hodnotenie: 10

„- pomer kvalita= cena -veľmi ochotný pán čo nás ubytoval -príjemné, malé, útulné -síce sme nemali okná, ale bol tam ventilátor ktorý skvelo fungoval -každé ráno čistá toaleta -mali sme prísť o 15:00 ale po dohode s pánom čo nás ubytoval nám umožnil prísť sj skôr sko v plánovanom čase -cítili sme sa veľmi príjemne :) -4 min od autobusovej zastávky“

• Villa l'Orante Priemerné hodnotenie: 10

„Ochota personalu ,ranajky excelentne ,pohodlie a blizkost roznych restauracii a obchodov“

• Domaine Les Mésanges Priemerné hodnotenie: 10

„Vyborne ranajky 👌 tiche, pekne prostredie. Exterier nemal chybu, krasna zahrada.“

• LA MAISON DE JUSTINE Priemerné hodnotenie: 10

„Neskutočne nádherné miesto ! Odporúčame všetkými 10timi. Krásna tichá lokalita, priamo v dome u majiteľky s dcérou. Odniesli sme si nádherný zážitok. Raňajky na francúzsky spôsob - sladké pečivo, káva a croissanty. Prostredie tiché, vinič okolo. Jedna nádhera. Určite sa sem raz vrátime.“

• LE MAS RESCATOR Priemerné hodnotenie: 6

„bazén“

• La Ferme Priemerné hodnotenie: 10

„Pekne a tiche prostredie pre oddych a klud. Ranajky vynikajuce, o hosti je postarane 👌 Okolie vhodne na turistiky, domaci odporuci vzdy perfeknte miesta.“

• Rêver à Béziers Centre ville et Gare Priemerné hodnotenie: 9

„Lokalita ubytovania je veľmi dobrá, len pár minút od historického centra. Priestranná kúpeľňa.“

• „Ubytovanie bolo veľmi príjemné a čisté. Nachádzalo sa blízko centra mesta, boli sme spokojní.“

30 Najlepších Bed&Breakfasts a penziónov v regióne South of France

podľa 712 740 hodnotení Bed&Breakfasts a penziónov na Booking.com