St. Anton Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Apart Wolfgang Birkl Ocena: 10,0

„Klimat, apartament, strefa saun, gościnność gospodarzy...”

• Hotel Montfort Ocena: 10,0

„Wszystko na najwyższym poziomie, dopracowane w każdym szczególe. Pyszne śniadania, bardzo czyste pokoje, bardzo pomocny personel.”

• „Bardzo dobre i smaczne śniadanie,ładna okolica,hotel pięknie położony.”

• Hotel Garni Senn Ocena: 10,0

„Wyjątkowo miła i życzliwa obsługa. Łóżka wygodniutkie. Śniadanie wyśmienite, dla każdego coś smacznego. Polecam.”

• Valluga Hotel Ocena: 10,0

„Jeden z najlepszych hoteli w St.Anton. Dla mnie numer 1. Obsługa bardzo miła,summer card w cenie noclegu,śniadania bardzo pyszne,pokoje bardzo dobrze urządzone,czystość na najwyższym poziomie.W tym hotelu można poczuć się jak w domu”

• „Bardzo miła właścicielka. Komfortowe warunki. Smaczne śniadania. Blisko do Sankt Anton i atrakcji w tym mieście.”

• „Wszystko Blisko. Szlaki turystyczne , darmowa komunikacja, do stacji kolejowej 15 minut, stacje narciarskie 5 minut, sklep 10 minut,wygodne łóżko, wyborne śniadanie, główne wyciągi 20 minut, pole golfowe 5 minut, cicha okolica”

• Hotel Lux Alpinae Ocena: 4,2

„W zasadzie nic”

• Hotel Alpenhof Ocena: 8,8

„Miła obsługa, bardzo dobra lokalizacja, blisko regionalna restauracja. Bardzo pomocny personel hotelu. Polecam !!!!”

• Appartements Bachmann Ocena: 10,0

„bardzo duży wygodny apartament, dobrze wyposażona kuchniam bardzo miła właścicielka, fajny kominek w przy recepcji, w sezonie letnim fajny widok z bakonu na góry i pastwisko z krowami brzęczącymi alpejskimi dzwonkami.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie St. Anton