Styria Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hostel Sonce Ocena: 10,0

„Nie”

• Mond Casino & Hotel Ocena: 9,6

„Świetna lokazlizacja , hotel idealny dla podróżujących dalej np w stronę Chorwacji, a chcący zobaczyć coś po drodze. 15 minut jazdy do Mariboru, tyle samo do pięknych winnic. Widoki warte. Bardzo wygodne łóżka , duże balkony , czysto i komfortowo! Bardzo dobre śniadania , każdy wybierze coś dla siebie. Bezpieczny i duży parking. ”

• Hotel Pomaranča Ocena: 8,3

„Smaczne śniadania, ładny pokój i bardzo miły personel”

• Hotel Roškar Ocena: 8,3

„Lokalizacja. Spokój. Pełny wypoczynek. ”

• Hostel Pekarna Ocena: 9,6

„Wszystko super, miły personel, czysto i bardzo ciekawy wystrój. Blisko centrum. Śniadanie super. Polecam.”

• Maribor INN Hotel Ocena: 9,6

„Fajny hotel w spokojnym miejscu Andrzej”

• Hotel Mitra Ocena: 7,1

„Sympatyczny,stylowy hotel . To,co mnie zaskoczyło...zgłosiłem awarię TV- brak wizji. Stało się to ok. 22 godziny. Personel zaproponował mi wymianę TV ( ale byłby problem, odbiornik był zamocowany do ściany). W efekcie zaproponowano nam 10 % upust ceny doby hotelowej.”

• Hotel Poetovio Ocena: 9,2

„Śniadania bardzo smaczne - brakowało tylko kawy z ekspresu. Bardzo ładna i wygodna łazienka. Wszystko zgodnie z opisem. Pokój ładny i funkcjonalny. Prywatny bezpłatny parking na tyłach obiektu (ten przed obiektem jest płatny).”

• „Bardzo dobre śniadanie. Smaczne i duży wybór. Nawet kawa akceptowalna. Łóżka wygodne, szkoda jednak, że połączone, choć wyraźnie prosiłam, żeby były osobne. Na szczęście znaleziono jeszcze jeden pokój z trrzma łóżkami”

• „Idealne miejsce na postój po drodze do Chorwacji!!!”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Styria