2. Czechy – opinie o hotelach
  3. Czechy – opinie o hotelach
Góry Szumawa Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Idealne miejsce na odpoczynek. Cisza, spokój i piękne tereny.”

• KORZO Couple Ocena: 10

„Duże przestronne pokoje z ogromną łazienką, bardzo wygodnie, ślicznie pachnie, śnieg i boska okolica ⛄️”

• „w mieszkaniu niczego nie brakowało ,dobrze wyposażone ,dobra lokalizacja.POLECAM”

• Apartmán McVitek Ocena: 10

„Bardzo ładne mieszkanie, w rzeczywistości ładniejsze niż na zdjęciach. Kuchnia bardzo dobrze wyposażona, sypialnia ogromne wygodne łóżko z pięknym widokiem. Lokalizacja wyśmienita.”

• „Polecam wszystkim”

• Chata Kadlečka Ocena: 8

„Lokalizacja bardzo dobra.”

• „Bardzo dobrze przygotowany obiekt. Doskonały do przyjęcia grupki znajomych (jak my) lub dla rodzinek z dziećmi. Przyjechaliśmy z Polski i częściej odwiedzamy północne zakątki Czech. Jeśli ktoś chce zwiedzać południowe rejony (Szumawa) - to zdecydowanie polecamy tę chatę! Czysto, fajny trasa, dobry dojazd. Dla rodzin z dziećmi i wózkami - fajne trasy (część szlaków wyasfaltowana), wieże widokowe, ścieżka w drzewach, bobowedrahy. Fajnie też dla żeglujących - pięknie położony zalew. Szczególnie zadowoleni będą rowerzyści - świetnie przygotowane trasy... No i kulinarnie też jest gidze pojeść. Polecamy”

• „Wszędzie było bliziutko. Bardzo komfortowo. Swoboda ogromna. Parking pod oknami. Wszystko wyposażone w 100%. Cudnie ❤️”

• „Bardzo dobra lokalizacja. Czysty i dobrze wyposażony apartament. Dosłownie 100m od supermarketu. Polecam serdecznie.”

• „Blisko do jeziora i restauracji. Proste i szybkie zakwaterowanie.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Góry Szumawa

na podstawie 40 757 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com