Taormina Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Eurostars Monte Tauro Оцінка за відгуками: 10

“Ідеальні види на море“

• Nautilus Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Номер з видом на море це справжня казка. Чистий номер, білосніжна білизна, зручні матраци, все просто чудово! Смачний сніданок з гарною можливістю вибору між солодким та солоним. Особлива подяка персоналу готелю за доброзичливість та допомогу в усіх питаннях!“

• B&b Rosso Taormina Оцінка за відгуками: 10

“Все чудово) Помешкання після капітального ремонту. Все нове)) Чудове розташування, близько пляжі магазини ресторани, до всього дві хвилини пішки. Чудове співвідношення ціна якість. Все відповідає заявленому на сайті“

• Hotel Elios Tao Оцінка за відгуками: 9

“Все було добре. Сніданки супер! Кімнати чисті, постіль м‘яка та добре спати. Вид з балкону супер!“

• Hotel Elios Tao Оцінка за відгуками: 10

“Неймовірне затишне місце в центрі Таорміни. Дуже привітний штат. Є все необхідне, що потрібно для подорожуючих. Чиста кімната. Гарний сніданок. Ми навіть попросили про додаткову послугу, принести нам до кімнати електрочайник, яку нам відразу надали. Також добре було і те, що паркінг для автомобіля був надійним. Нам все все сподобалось. Рекомендую.“

• Hotel Villa Diodoro Оцінка за відгуками: 10

“Ідеальна італійська класика“

• Lolita Holidays Оцінка за відгуками: 5

“Розташування. Пляж,море, кафе все рядом. У номері все є, для комфортного проживання.“

• Hostel Beach House Оцінка за відгуками: 8

“снідаєш на березі моря“

• Villa Mabel Оцінка за відгуками: 10

“Красивий та старовинний італійський будинок. Розташування з видом на море та церкву Сан Джузеппе, відчуття безпеки для індивідуальних подорожуючих, старовинна мебель, чудове співвденошення ціна/якість для центру Таорміни. Готель є колишнім салезіанським ораторієм.“

• Albatros Beach Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Чудовий готель, доглянутий, затишний, стильний. Пляж за декілька метрів. Дуже гарні номери з видом на море. Надзвичайно уважний персонал. Хороший сніданок, смачна кава, багато випічки, фреш сицилійського апельсину. Ми проживали у номері для людей з обмеженими можливостями, номер просторий, ванна кімната зручна. Лише трохи душова кабіна пропускала воду, але кількість рушників вирішувало проблему. Балкон виходив на паралельну вулицю. В номері заповнений міні-бар, капці, косметика. Басейном не користувалися, не сезон. По приїзду нас чекав комплімент у вигляді солодощів, фруктів і пляшки вина. Поруч з готелем піцерія. Однозначно рекомендую цей готель.“