2. Австрія: відгуки про готелі
  3. Австрія: відгуки про готелі
Thermenregion Burgenland-Steiermark Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• “Сподобалося все. Чисто, охайно.“

• Fair-Price-Hotel Оцінка за відгуками: 7

“Привітний персонал, місцерозташування“

• Kickmaier's Оцінка за відгуками: 10

“Хороший невеликий новий готель на 10 номерів,в чудовому тихому місці,уважний і веселий персонал,дуже практичні номери.“

• Dreilandhof Оцінка за відгуками: 10

“Готель в неймовірно гарному місці. Просторі номера, гарні сніданки, місце в яке хочеться повернутися.“

• Rogner Bad Blumau Оцінка за відгуками: 10

“Дуже сподобалось відношення персоналу до гостей готелю. Всі додаткові прохання працівники готелю виконували на найвищому рівні. На сніданку та вечері кожен міг знайти собі смачну або корисну їжу.“

• Vitalhotel der Parktherme Оцінка за відгуками: 7

“Великий номер з балконом.“

• Thermenhotel PuchasPLUS Stegersbach Оцінка за відгуками: 10

“Розмір кімнати вражає. З номеру є вихід на затишну міні терасу. Смачний сніданок. У вартість номеру входить 2 години в термах, для відвідування термів видають рушники та халати. На території є зручна , безкоштовна парковка. Але окреме дякую хотіла висловити працівниці рецепції - чудовій Анні. Наш заїзд з дітьми був пізно вечором, нас зустріла пані Анна, яка, незважаючи на пізню годину, знайшла у місті ресторан, який погодився нагодувати моїх дітей вночі. Я дуже вдячна пані Анні за доброту, людяність та небайдужість.“

• “Дуже добре. Чисто, комфортно, довіра власників , бо ти сам берешь собі напої та пишешь , що ти брав і скільки , а зранку разраховуєшься . Дуже добрий та смачний сніданок .“

• Welog Rast Ilz Оцінка за відгуками: 8

“Ванна кімната“