2. Švajčiarsko - hodnotenia hotelov
Canton of Ticino Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Colorado Hotel Priemerné hodnotenie: 9

„Super Boli sme spokojný Lugano krásne mesto“

• Ristorante Campagna Priemerné hodnotenie: 10

„Príjemný personál, chutné jedlo v reštaurácii, pohodlné postele.“

• Lac Hotel Priemerné hodnotenie: 10

„Krásna a čistá izba. Nádherný výhľad na jazero. Milí personál.“

• Hotel&Hostel Montarina Priemerné hodnotenie: 10

„prečítala som dosť zlých komentarov ohľadom tohto ubytovania ale nechápem prečo: izby sú čisté (nás bolo 16 na izbe), bol kľud, po 22 ticho - ja mám strašný spánok a môže má vyrušiť čokoľvek ale tu bol ozaj kľud. Dokonca sa dá kúpiť na recepcii štuple do uší. Po 23 prísť na izbu je možné cez zadné dvere, každý má kľúč. Toalety a sprchy sú čisté, nemusela som ani fakt kým sa uvolni, ešte je práčka. Kuchyňa mala ale dobre vybavená, jedáleň má veľa chladničiek čo je super, a ešte aj malú terasu. Bazén - to je bez komentárov TOP! bazén sa nachádza na záhrade, pekne vôňa levandule a hlavne že není tam tak strašne teplo (ako napríklad v centre mesta). Personál je veľmi mily a ochotný, ODPORÚČAM!“

• Casa sole Priemerné hodnotenie: 9

„Ubytovanie bolo skutocne perfektne, vybavenie tiez. Krasne vyhlad z kazdeho okna! Komunikacia s majitelom dobra.“

• Casa Da Vinci B&B Priemerné hodnotenie: 10

„V tomto hoteli sme boli už po druhý krát. Jednoduchý hotel v príjemnom staromestskom prostredí. Veľmi milý personál.“

• Hotel Arancio Priemerné hodnotenie: 10

„Pacil sa nam vyhlad na jaxero aj areal na opalovanie s bazenom....ranajky uzasny vyber“

• Hotel Splendide Royal Priemerné hodnotenie: 6

„Poloha,personal.“