2. Rakúsko - hodnotenia hotelov
  3. Tirolsko - hodnotenia bed and breakfasts a penziónov
Tirolsko Overené hodnotenia Bed & Breakfast a penziónov od skutočných hostí

• Haus Berghof Priemerné hodnotenie: 10

„všetko bolo perfektné. Prespali sme jednu noc na ceste na dovolenku a lepšie miesto by sme asi nenašli. Viem si predstaviť stráviť tu aj viac nocí. Rodinná atmosféra bola cítiť všade. Ďakuejme“

• Gasthof Schaber Priemerné hodnotenie: 10

„Izba bola naozaj čistá a pohodlná . Veľmi milý personál a skvelé raňajky .“

• das Christophorus Priemerné hodnotenie: 10

„veľmi príjemné ubytovanie, pohodlná izba a postele, čerstvé raňajky, výhodou je lokalita“

• Gästehaus Conny Priemerné hodnotenie: 5

„poloha“

• Haus Waldhuber Priemerné hodnotenie: 10

„Skvelý priateľky personál. Pani bola nápomocná a hneď nás ubytovala na izbe kde sme mali všetko nachystané a boli oboznámený so všetkým kde ,čo sa nachádza. S pánom sme sa stretli na raňajkách ktorý bol tiež veľmi nápomocný, priateľsky nám poradil so všetkým dokonca aj s typmi na výlety. Strava bola pestrá každý deň lepšie a lepšie raňajky a s porciou sme mali veru čo robiť aby sme ju zjedli. Vrelo odporúčam toto ubytovanie my sme si nevedeli vynachváliť. Určite prídeme opäť.“

• Haus Saskia Priemerné hodnotenie: 8

„Raňajky sme nemali,lokalita bola veľmi dobrá,ticha,v lete ideálne,v zime-dosť vzdialene od autobusovej zastávky-v lyžiarkach a s lyžami veľmi nepohodlne,nakolko je to ešte aj do kopca,v lete úplne v poriadku,je to vzdialene od centra cca 900 metrov,od 1 lanovky Giggijochstraße je to cca 10 minút,personal veľmi ochotný,mily,nám nefungovala indukčna doska-prisli,pozreli-a doniesli nám jednoplatničku na varenie,bohuzial nám nešla na izbe sauna v kúpeľni-čo sme teda objednávali kvôli tomu-to sa nepodarilo opraviť,čakali sme možno nejakú malú kompenzáciu,za to je súčasťou daného ubytovania Summer card-ktorá ma neuveritelne výhody,na ktorých dokážete ušetriť nemalé sumy v € za lanovky,regio bus,vstupy do Aqua Dome-perfektne👌🙏balkón síce app.mal,ale veľmi úzky,a spoločný s inými izbami-to mi trosku prekážalo,inak veľmi dobre ubytovanie,ale už budeme hľadať ubytovanie blizsie do centra,Dakujeme,inak sme boli spokojni“

• Haus Walter Priemerné hodnotenie: 10

„Lokalita výborná, veľa turistických chodníkov. Cena vynikajúca, všetko čisté. V izbe bola aj malá kuchynka, perfektne vybavená, dalo sa uvariť, čo sme potrebovali. Kúpeľňa maličká, ale postačujúca a čistá. Boli sme veľmi spokojní.“

• Gästehaus Pension Edelweiss Priemerné hodnotenie: 10

„Malé, tiché mestečko v objatí prekrásnej prírody. V blízkosti možnosť výletov či autom, či na bicykli. Penzión sa nám páčil. Hneď oproti výborná reštaurácia. Izbička útulná, čistá, so skromnejším vybavením, ale nám postačovalo. Personál milý a nápomocný. Ďakujeme a radi sa sem vrátime.“

• Sportpension Therese Priemerné hodnotenie: 10

„Veľmi pohodlná a priestranná izba na 1.poschodí. Raňajky plné, všehochuť. Jediná chyba - zlé poĉasie“

• Pension Glockenstuhl Priemerné hodnotenie: 8

„Páčilo sa nám všetko. Prostredie nádherné“