Tulcza Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Cygnus Ocena: 7,9

„Dostalismy apartament z jaccuzi w cenie zwyklego pokoju.”

• Hotel Egreta Ocena: 5,4

„Lokalizacja rewelacyjna! Wygodne poduszki. Ładny widok z niektórych pokoi.”

• „Mieszkaliśmy w starym domu i czuliśmy się jak w skansenie. Dosłownie, stare zdjęcia, obrazy itp. Wolę jednak nowoczesne obiekty, ale wszystko było zgodne z opisem. Fajne miejsce na wypad na deltę Dunaju. Do Tulczy 20 minut autem. Do sklepu czy restauracji trzeba jechać autem. Cały ośrodek bardzo fajny, dwa baseniki. Było ok.”

• Casa Chitu Ocena: 9,2

„Bardzo miła i pomocna gospodyni, pyszna kolacja”

• Hotel Corsar Ocena: 8,8

„Obszerny pokój ze sporym balkonem, wygodne łóżka, sprawna, skutecznie działająca klimatyzacja. I w sumie to tego właśnie potrzebowaliśmy. Personel się stara. Czysto.”

• Hotel Insula Ocena: 9,6

„Niesamowite zaskoczenie. W takiej cenie nie spodziewałam się tak dobrego hotelu. Akurat nasz pokój miał widok od strony wody więc stanowiło to dodatkowy atut. Piękne, przestronne i czyste pokoje. Bardzo dobra lokalizacja - zaledwie dwie minuty samochodem od przystani skąd można wypłynąć na Deltę Dunaju.”

• Hotel Select Ocena: 10,0

„Bardzo miła i zawsze pomocna obsługa, z którą bez problemu mogliśmy się porozumieć po angielsku. Hotel pomaga w zorganizowaniu wycieczek po Delcie Dunaju. Na terenie hotelu bezpłatny parking. Nie było problemu z pozostawieniem motocykla na parkingu już po wymeldowaniu ani przechowaniu bagażu na czas wycieczki po Dunaju.”

• Hotel Europolis Ocena: 6,2

„Nocleg odzwierciedlał jego cenę, blisko do centrum i portu. Dobre miejsce do organizowania wypadów do delty Dunaju”

• Hotel Delta 3 Ocena: 6,7

„Lokalizacji, w pobliżu odpływają statki umożliwiające zwiedzanie Delty Dunaju. Parking obok hotelu za rozsądną cenę. Obsługa hotelu bardzo miła i pomocna.”

• Hotel Eden Ocena: 5,0

„Smaczne i obfite śniadanie w barze na dachu hotelu, z widokiem na całe miasto.”

7 Najlepszych Hoteli w regionie Tulcza